içinde

Yeni Yılda Londra; Hadi Vizeye

Yeni yıla nerde girmek isterseniz?

Seçenekler elbette çok ama bir tanesi var ki başka hiçbir yerde göremezsiniz diye düşünüyorum.

London Fireworks: Tam tamına 11 dakika boyunca Londra’nın gözünde ve Big Ben (Londra’da Westminster Sarayı’nın yanındaki ünlü saat kulesi) etrafında muhteşem yoğunlukta havai fişek gösterisi. Yeni yıla ışıklar içinde girerseniz belki de tüm yılınız böyle ışıklar için geçer benim ki gibi, kim bilir…

https://www.youtube.com/watch?v=zTD-Vg4_YfI

Resmen gökyüzünü tümüyle saran rengarenk havai fişekler. Ağzınızın açık bir halde kendinizi çığlıklar içinde haykırarak, zıplayarak muhteşem bir enerji de bulabilirsiniz. Dönüp hemen o anda etrafınızdakilere bakın yalnız olmadığınızı göreceksiniz:)  Saat tam 23:59 olduğunda  o meşhur yeni yıl şarkısı ve devamında binlerce insanın birbirleriyle kucaklaşarak yeni yılın ilk saniyelerini birlikte karşılamak… İnanılmaz bir heyecan olduğunu söylemek istiyorum.

On binlerce insanın dünyanın dört bir tarafından sırf bu gösteriyi canlı seyretmek için Londra’da buluşmaları da tesadüf değil:)

londonfw4

whatsapp-image-2016-10-17-at-7-43-54-pm

londonfw

whatsapp-image-2016-10-17-at-7-44-05-pm

londanfw2

BBC one her sene canlı olarak seyircileriyle paylaşarak ölümsüzleştiriyor. Linkini hemen altta paylaşıyorum seyretmek ve içinizi kıpırdatmak için. Ölmeden önce yeni yıla bir kez de Londra’da girmeyi planlarınıza eklersiniz belki de bu yazıdan sonra.

Tabiki Londra gezinizi havai fişek gösterisiyle süslemek nasıl birşey buna BBC 2016 çekimlerini izleyip, son kararınızı da böylelikle verebilirsiniz, İyi seyirler.

Işıklar içinde kalın,sevgilerle

Yazar Beste CANKURT

Siz Ve Biz BLOG Editörü - Adana

Bir yanıt yazın

Patron İşletmelerinin Kurumsal Kimlik Arkasına Saklanması

Patron İşletmelerinin Kurumsal Kimlik Arkasına Saklanması

firinde-palamut

Fırında Palamut