içinde

SnapÇetin Yeni Özellikleri

Bir arkadaşınıza fotograf veya video göndermek istiyorsunuz fakat 1-10 sn sonra mesaj kendini yok etsin istiyorsunuz, o zaman hâla tanışmadıysanız snapchat’i ücretsiz olarak Apple Store ve Google Play ‘den indiriyoruz.

Gönderdiğimiz fotograf karşı tarafa ulaştığında, açıldığında uyarı mesajı alıyoruz. Hatta karşı taraf fotografınızın ekran görüntüsünü alırsa yine uyarı mesajı alıyoruz. Habersiz ekran görüntüsü almak ancak ekstra programlarla mümkün. Zaten bu hiç hoş ve etik birşey değil.

Birçoğumuzun birkaç kez kurup sildiği snapchat, özellikle yeni güncellemeleriyle diğer sosyal medya platformları arasında hızla yükselmeye devam ediyor. Kullanıcıları daha iyi hizmet sunmak için her geçen gün yeni özellikler ekleniyor.

31 Ağustos 2016 Güncellenmesi sonrası yeni özelliklere bakacak olursak;

  • Fotograflar üzerine yazı yazabiliyorduk, artık italik ve bold yazı yazabileceğiz, metnin altını çizebileceğiz.

snap

  • Video göndermelerde yazımızı yazdıktan sonra, videonun üzerinde yer alan T harfine basılı tutarak, videonun herhangi bir bölümüne istediğimiz büyüklükte kaydedebiliriz.

snap

  • Snapchat’in vazgeçilmezi ise tabiki filtreleri, şekilden şekile girebildiğimiz bu filtrelerede bir göz atalım. 3. ve 12. filtrelere ses değiştirme özelliği eklendi. Videomuzu kaydettiğimiz zaman sesimiz değişmiş oluyor.

snapsc1

snapsc2

snapsc3

snapsc

Yazar Ümit GÜL

Siz Ve Biz Blog Editörü Adana

Bir cevap yazın

pamuk dede

Pamuk Dede Yok Artık

sairler

Şairler Hep Haklı mıdır?