içinde

SizveBiz.Blog Yılın Annesini Seçti; Esra Akkaya

Kimimizin Mahallenin Muhtarları’ndan, kimimizin Bir Dilim Aşk’la tanıdığı ekranların güler yüzlü oyuncusu Esra Akkaya’yı blog olarak yılın annesi seçtik, aslına bakarsanız uzunca bir süre de bu sıfatı taşıyacağa benziyor. Neden mi?

Çünkü Esra Akkaya 2013 senesinde Etiyopya’dan dünyalar tatlısı bir çocuk evlat edinmiş ve ona gözü gibi bakarak çoğu insana ilham olmuştur. İşte Esra Akkaya ve Can Alex’in muhteşem hayatları;

IMGBir röportajında Esra Akkaya “Can seçilmiş bir bebek, ben de seçilmiş bir anneyim” demişti. Sizce de bu fotoğraf ikisinin de seçilmiş olduğunu göstermiyor mu?

IMG

Türkiye’de evlat edinmenin bir takım kurallarından dolayı, eskiden beri evlat edinmeye sıcak bakan Esra Akkaya çözümü Afrika’dan evlat edinmekte bulmuş ve onlarca çocuk arasında Can’a kanı kaynamış ve mucize taa oralarda başlamış ikisinin hayatı için.

yılın annesi

Can’ın hayatına girmesiyle Esra Akkaya’nın yüzü daha bir güler olmuş anlaşılan, çocuğuyla çocuk oluyor o da her anne gibi… Öyle ki Instagram hesabından bir fotoğrafın altına “Anne olmak aynı zamanda yeniden çocuk olabilmek… Onun gözüyle her şeyi yeniden keşfetmek” notunu yazmıştı.

yılın annesi

Fotoğraflardan da anlaşıldığı gibi Can’la zaman geçirmeyi, onunla olmayı çok seviyor güzel anne…

anneler gunu

Sadece annesine değil bütün aileye; oyuncu olan “Dayı”ları Sarp ve Kaya Akkaya’ya anneannesi ve dedesine de neşe getirmiş küçük Can.

anneler gunu

“Asıl aşk çocukmuş onu anladım” diyen güzel oyuncuya Can’la yaşayacağı nice güzel günler diliyoruz.

Bu vesileyle bütün annelerin Anneler Günü kutlu olsun, Allah onları başımızdan eksik etmesin 🙂

Yazar Asuman ATAGÜN

Siz Ve Biz Blog Editörü
İngilizce Öğretmeni - İstanbul
Rüzgar esiyorsa bırak söğüt düşünsün. Çınara zaten bir şey olmaz.

Bir yanıt yazın

mazide ki ben

Ben Değil miydim Mazideki

1470039_10151826265602339_791562169_n

Anne Temasını En İyi İşlemiş 10 Çizim