içinde

Merhaba Dünya!

Nerden çıktı şimdi akşam akşam aniden Blog açma fikri?

Yıllarca hobi amaçlı arkadaşlarıma hatta resmi kurumlara web sitesi yaptım. Günlerce bilgisayar başında oturup asp, php ve html kod yazardım, ortaya güzel bir site çıkınca tüm yorgunluğum hoş bir hissiyata dönerdi ve mutlu olurdum.

O kadar arkadaşıma internet dünyasında bir sayfa açtım, kendim için de birşey yapsam fena olmaz diye düşündüm. Yazacak ne zamanım var, ne de yazabilecek bir şeylerim. WordPress kullanarak bir blog açarsam çok uğraşmama gerek kalmaz ama ayda bir iki yazı yazarsam çok yol alamam. Bu nedenle önce yazmayı seven arkadaşlarımla sonra katılan hiç tanımadığım yazarlarla yazıp paylaşabileceğim, herkese biraz faydası olacağını düşündüğüm özgün yazıların, farklı yazarların farklı renklerin ve sosyal içeriklerin barınacağı Siz Ve Biz Bloğu açmaya karar verdim.

Yazılarıyla farklı bakış açısı kazandıracak, en güzel sosyal paylaşımları toparlayıp bir araya getirecek, yararlı içerikler oluşturacak arkadaşlarıma, onların arkadaşlarına ve katkıda bulunan hiç tanımadığım sizlere şimdiden teşekkür ederim..

Fikir uçuşması olmasın, fikirleriniz uçmadan yazın yayınlayalım…

Yazar Ümit GÜL

Siz Ve Biz Blog Editörü Adana

Bir yanıt yazın

IMG_2121

İngilizce için Londra’ya Yol Tarifi