içinde

Boombox Teması Ve Türkçe Dil Dosyaları

Bloğumuzda da kullandığımız Boombox teması viral özelliklerle dolu, en güçlü viral içerik oluşturucusu tarafından desteklenen, son derece özelleştirebilir düzeni ve temasıyla üst düzey bir tasarıma sahiptir. Haber, liste, anket veya küçük testler oluşturabilir, onları sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Tema her geçen gün daha da iyi özellikler ile güncellenmekte, yazılım ekibi sorun ve isteklerinize çok hızlı yanıt vermektedir. Daha önce kullandığımız Newspaper Temasına göre birçok artı özellik barındırmaktadır.

Temayı yükledikten sonra tek sıkıntısı dil desteği olup, uzun uğraşlar sonunda %100 Türkçe çevirisini yapmış bulunmaktayız. Çeviride bulunan ufak tefek hataları da zaman içinde karşımıza çıktıkça güncelleyip burdan güncel halini paylaşacağız.

Temayı incelemek isteyenler DEMO ‘sunu inceleyebilir ve beğenirse satın alabilirler. Kurup denemek isteyenlerde internetten bir sürümünü bulup kurup deneyebilirler. Ben etik ve emeğe saygı anlamında Tema dosyası paylaşmıyorum.

Hiç bir yerde bulamayacağınız güncel ve %100 Türkçe çevirisini indirebilirsiniz.

BOOMBOX TR DİL DOSYASINI İNDİR Güncelleme—11.05.2019

Emek karşılığı yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

Boombox Tema TR Dil Dosyası: Dil dosyamızı “/public_html/wp-content/languages/themes” içine atın.

Boombox Zombify İçerik Ekleyici Tr Dil Dosyası: Dil dosyamızı “/public_html/wp-content/languages/plugins” içine atın.

Boombox-Theme-Extensions Tr Dil Dosyası: Dil dosyamızı “/public_html/wp-content/languages/plugins” içine atın.

Temayla ilgili soru ve önerileriniz için yazabilirsiniz..

Yazar Ümit GÜL

Siz Ve Biz Blog Editörü Adana

78 Yorum

Yorum Bırakın
    • Kusura bakmayın, Boombox olarak hatırlamıştım. Biber temayla ilgili bende aynı şekilde sorun yaşıyorum. Yeni güncelleme 1,5 yıldır gelmiyor arada güncelleme ismi altında birkaç düzeltme yapıldı. Themeforest destek kısmından güncelleme için tüm kullanıcılar sürekli yazıyor. Umarım gelir ve hatalar düzelir.

    • Merhabalar, bende çok uzun süredir Boombox tema kullanmıyorum ama bildiğim kadarıyla birkaç gün önce de güncelleme aldı. Son sürümünü yüklediğinizde sorunsuz kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

ahmet-umit-yeni-kitap

Gümbür Gümbür Gelen Ahmet Ümit Kitabının Ayak Sesleri

düşünn

Düşün