Boombox Teması Ve Türkçe Dil Dosyaları


boombox tema

Bloğumuzda da kullandığımız Boombox teması viral özelliklerle dolu, en güçlü viral içerik oluşturucusu tarafından desteklenen, son derece özelleştirebilir düzeni ve temasıyla üst düzey bir tasarıma sahiptir. Haber, liste, anket veya küçük testler oluşturabilir, onları sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Tema her geçen gün daha da iyi özellikler ile güncellenmekte, yazılım ekibi sorun ve isteklerinize çok hızlı yanıt vermektedir. Daha önce kullandığımız Newspaper Temasına göre birçok artı özellik barındırmaktadır.

Temayı yükledikten sonra tek sıkıntısı dil desteği olup, uzun uğraşlar sonunda %100 Türkçe çevirisini yapmış bulunmaktayız. Çeviride bulunan ufak tefek hataları da zaman içinde karşımıza çıktıkça güncelleyip burdan güncel halini paylaşacağız.

Temayı incelemek isteyenler DEMO ‘sunu inceleyebilir ve beğenirse satın alabilirler. Kurup denemek isteyenlerde internetten bir sürümünü bulup kurup deneyebilirler. Ben etik ve emeğe saygı anlamında Tema dosyası paylaşmıyorum.

Hiç bir yerde bulamayacağınız güncel ve %100 Türkçe çevirisini indirebilirsiniz.

BOOMBOX TR DİL DOSYASINI İNDİR Güncelleme—11.06.2018

Emek karşılığı yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

Boombox Tema TR Dil Dosyası: Dil dosyamızı “/public_html/wp-content/languages/themes” içine atın.

Boombox Zombify İçerik Ekleyici Tr Dil Dosyası: Dil dosyamızı “/public_html/wp-content/languages/plugins” içine atın.

Boombox-Theme-Extensions Tr Dil Dosyası: Dil dosyamızı “/public_html/wp-content/languages/plugins” içine atın.

Temayla ilgili soru ve önerileriniz için yazabilirsiniz..


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
19
Beğendim
Muhteşem Muhteşem
7
Muhteşem
Güldüm Güldüm
1
Güldüm
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Ümit GÜL

SizVeBiz BLOG Editörü, Adana

21 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Hocam boombox tr lerini gerekli yerlere attım ama hiçbir değişiklik olmadı sorun nedir acaba

 2. Tema klasörü içindeki dil dosyası aynı isimdeyse çakışmış olabilir, sorun devam ederse çözemezseniz blog içinden bana özel mesaj atın, sorunu çözelim

 3. Dil dosyamızı wp-content/themes/boombox/languges değil wp-content/languges/themes dizinine atarsak sorun düzelecektir.

 4. Teşekkürler, kaç gündür loco çeviriyle türkçeleştirmeye çalışıyodum, ona rağmen temanın bazı yerlerini türkçeleştirememiştim. çok işime yaradı 🙂

 5. merhabalar şimdi ben bu temanın son versiyonunu alsam türkçe dil dosyası onda iş görürmü

 6. Öncelikle teşekkürler. Türkçe dil dosyalarını her türlü yükledim ama sonuç olumsuz. Site halen aynı İngilizce, ne temada ne de eklentilerde Türkçe olmadı.

 7. Sertan bey merhaba. Muhtemel gözden kaçan küçük birşey var. Dil dosyaları bizde ve yükleyen diğer sitelerde sorunsuz çalıştı. Site adresinizi ve iletişim numaranızı mail ataranız dönüş yapıp beraber kontrol edebiliriz.

 8. hocam merhaba bende yapamadım özellikle senin siten çok uyumlu olmuş bu konuda yardımını rica ediyorum

 9. Dil dosyamızı wp-content/themes/boombox/languges değil wp-content/languges/themes dizinine atarsak sorun düzelecektir. Buna rağmen sorun devam ediyorsa özelden yardımcı olmaya çalışacam. Bu şekilde çözen arkadaşlar sonucunu belirtirse diğerlerine de yardımcı olmuş olurlar.

 10. Merhaba Ümit Bey. Yeni bir kurulum yaptım, tarif ettiğiniz şekilde tekrar dosyaları gönderdim. Şu an için sorun çözüldü site Türkçe’ye döndü, teşekkür ediyorum. Ancak anlamadığım durum geçen yaptığım zaman da aynı şekilde yüklemiştim olmayınca temanın languages bölümüne atmıştım hiçbir şekilde olmamıştı.

 11. Ümit Bey Merhaba, İlk önce teşekkür ederim. Ben de aynen dediğiniz gibi eklentiyi kurdum ama sonuç alamadım. Site hala İngilizce? Nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 12. Ali bey merhaba, dosyaları Dil dosyamızı wp-content/themes/boombox/languges değil wp-content/languges/themes dizinine attığımızdan emin olalım. Düzelecektir, düzelmezse özelden mesaj atın, yardımcı olayım.

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri