içinde

Tatlı Küçük Parlayanlar…

Her yıl onlarca dizi başlar, kimisi sezon sonunu bile göremez, kimisinin şansı yaver gider; bir kaç sezon yayınlanır. Bazısında bilindik yüzler görürüz, bazısında yeni yeni oyuncular tanırız. İki sene önce bir yaz projesi olarak başlayan, yabancı bir dizinin uyarlaması olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi gibi… Uyarlama olarak çok diziyle karşılaştık ama bu dizinin diğerlerinden farkından bahsetmek istiyorum; müsaadenizle 🙂

aowkudzhhxirldyrdoyepg

5 yakın kız arkadaşlardan birinin ortadan kaybolması ve uzun bir süre sonra cesedinin ortaya çıkmasıyla başlayan, diğer kızlara gelen esrarengiz mesajlarla izleyicileri hem meraklandıran hem de herkesten kuşkulanmalarına sebep olan bir hikayesi vardı. Başrollerini genellikle gençlerin paylaştığı ve çoğu yeni yüz olarak ekrana gelmiş oyunculardı. Şükrü Özyıldız dışında çok da bilinen bir başrol oyuncusu yoktu esasında. Ama hepsinin parlayacağı gün gibi ortadaydı.

bensu soral icerde

Daha önce dizilerde ufak ufak rol alan Bensu SORAL, başrol olarak kendini bu dizide gösterdi ve yıldızı parlayanlar arasına girdi. Şimdilerde yılın dizisi olarak adlandırılan “İçerde” dizisinde Avukat Melek olarak yer alıyor ve gün geçtikçe de başarılı olacağa benziyor.

ask laftan anlamaz oncesi burak denizden cok ozel pozlar

Daha önce Medcezir dizinde yan rolde karşımıza çıkan Burak DENİZ‘in ilk başrol oyuncusu olduğu diziydi. Konuşması ve ses tonuyla dikkat çeken oyuncu, bu diziden sonra ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisinde de yer aldı, belki de benim gibi bir sürü izleyici onun için seyretti bu diziyi. Gerçi şimdilerde ‘Aşk Laftan Anlamaz’ dizisinde kariyerinin en parlak günlerini yaşayan Burak Deniz, uzun kirpikleri, karizmatikliği ve de gerek gerilim gerekse romantik komedi bütün tarzlarda başarısıyla kendinden uzunca bir süre bahsettirecek gibi duruyor.

burada bugunİlk projesi bu dizi olan Büşra DEVELİ farklı tarzı, düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimlerdendi. Nitekim daha sonra Tatlı İntikam dizisinde de yer almış, orda da başarısını göstermiştir. Şu sıralar bir tiyatro oyununda da yer almaktadır.

cay nxuaachyu

Dizi aynı zamanda aşka da vesile oldu ve rol icabı iki sevgiliyi canlandıran oyuncular o günden beri güzel bir birliktelik yaşıyorlar. Mutlulukları daim olsun inşallah.

ozan

Kim Milyoner Olmak İster’e yarışmacı olarak katılıp daha sonra bu diziyle ekrana çok yakıştığını kanıtlayan Mehmet Ozan Dolunay, daha sonra Yüksek Sosyete dizisinde de rol almıştır. Onu daha çok projelerde görürüz gibi…

tatli kucuk yalancilar hande

İlk bu diziyle tanıdığımız Melisa Şenolsun, daha sonra Kiralık Aşk’ta karşımıza çıkmış, şimdilerde ise Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizide başrollerden biri olarak yer almaktadır.

fbaadfOnlar da aşkı dizi setinde buldu ve hala beraberler 🙂 Gerçi sadece aşk anlamında değil arkadaşlık anlamında da verimli bir diziydi. Çünkü ya yeni projelerde de beraberler ya da dışarıda hala yan yana geliyorlar.

bdddfcffAlperen DUYMAZ ve Dilan Çiçek DENİZ gibi… Her ikisinin de ilk projesiydi. Dizide sevgiliyi canlandıran ikili şimdilerde Bodrum Masalı dizinde iki kardeşi canlandırıyor. İkisi de oyunculuk anlamında kendini çok geliştirmiş ve kariyerlerine daha nice başarılar ekleyeceklerdir mutlaka…

beste kokdemir

Beste Kökdemir daha önce çeşitli projelerde kendilerini gösteren oyuncuydu ama belki de en parlak dönemini bu dizide yaşadı. Özellikle son 2 bölümdeki performansı takdire şayandı. Beste Kökdemir Muhteşem Yüzyıl Kösem, Poyraz Karayel gibi başarılı dizilerde de rol almıştır.

ask laftan anlamaz ipek merve cagiran nereliAralarında oyunculuk anlamında en çok deneyimi olan Merve Çağıran‘dır. Daha önce çok kez çeşitli projelerde yer almasına rağmen altın vuruşunu bu dizide yapmış ve şimdilerde Aşk Laftan Anlamaz dizisinde eğlenceli bir karakteri canlandırmaktadır.

Bu kadar sağlam oyuncuların olduğu, her bölüm farklı bir ters köşenin yaşandığı, heyecanın hiç bitmediği o diziye ne mi oldu? Tabi ki reyting düşüklüğü sebebiyle 13. bölümde final yaptı. Neyse ki güzel oyuncular kattı hayatımıza. Hepsinin yolu açık olsun.

Yazar Asuman ATAGÜN

Siz Ve Biz Blog Editörü
İngilizce Öğretmeni - İstanbul
Rüzgar esiyorsa bırak söğüt düşünsün. Çınara zaten bir şey olmaz.

Bir yanıt yazın

12395675_1618371168425762_1165526621_n

Deyimlerde Kullandığımız Ama Anlamını Bilmediğimiz Kelimeler

ise-yaramaz-dediginiz-bozuk-paralari-degerlendirmenin-10-akillica-yolu

Para Verirken Elimizin Titrediği Durumlar