içinde

Mucizevi değişimin adı: Shim Sung

Hayatınızda neredeyse her gün şahit olduğunuz pek çok mucizelerin birtanesinden bahsedeceğim bugün size. Henüz Türkiye’de uygulaması var mı bilmiyorum ama ben bu inanılmaz değişimi Londra da Dahn Yoga sayesinde yaşadım hala da yaşıyorum. Lütfen yazacaklarımı iyi okuyup değerlendirmenizi rica ederim.

Değişimin adı Shim Sung. True Self. Yani kendini keşfetme, özüne dönebilme. Yani davranışlardan, düşüncelerden, fikirlerden ve duygulardan, hislerden arınıp öze inebilme, kendini bulma, keşfetme.

Eğitim boyunca hiç bu kadar güldüğümü ve hiç bu kadar ağladığımı hatırlamıyorum. Yüzleşmek zorunda kaldığım okadar çok yaşanmışlıklarım vardı ki ve sonunda onların hepsini sevgiyle kucaklamak… Hiç bu kadar özgür olmamıştım. Hiç bu kadar saf ve temiz olmamıştım. Hiç bu kadar sevgili olmamıştım. İçimde başka bir ben vardı artık. Adın ne, ne için bu eğitimi istiyorsun diye sorduklarında ‘Happy diye bağırdığımı hatırlıyorum. Ve eğitmenimin bana söylediği ‘bir daha asla mutsuz olmayacaksın’ oldu. Mutsuz kelimesinin içinde ki derinliği sizler düşünebilirsiniz, hissedebilirsiniz artık.

shim sung beste

Eğitim öyle kolay değildi elbette. Birkere bu eğitimi haketmek için bile bir çabalardan geçmiştik. Öfke kontrolleri, denge çalışmaları, grup çalışmaları, kazanma, hırs, hedefler, niyetler, bireysel ya da seçtiğin gözünle değil özünle seçtiğin eşinle yaptığın olağanüstü zorluklu çalışmalar… Hepsi ama hepsi müthiş deneyim.

Bazen sorarlar bu tarz eğitimlerden sonra ne hissettin neler oldu neler yaptınız diye. İnanın kelimelere dökecek güzellikte okadar, o kadar çok şey oldu ki ama tarife sığmıyor dersiniz. İşte Shim Sung ta öyle birşey. O yüzden ben burdan birkez daha Dahn Yoga ailesine bu eğitimi hakkettiğime inandıkları için ve koşulsuz destekleri için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Biliyorum ki onlar benim bu yazıyı çoktan yazacağımı biliyorlardı!!!, hissettiler!!! ve gülümsemelerini gönderdiler!!!
Umarım hepimiz bu ve buna benzer deneyimlerle karşılaşırız yaşamımız boyunca. Sizi sizden çok seven bir siz var. Onu keşfetmeniz dileği ile.

Sevgiler..

Yazar Beste CANKURT

Siz Ve Biz BLOG Editörü - Adana

Bir yanıt yazın

Tabaktaki Kapalı Antep Fıstıkları Ve Doğal Seleksiyon

parlament

Parliament Sinema Kulübü, Korkutma, Sevdirme Ve Etik Üzerine