Superman Out – Aquaman Vizyonda

Sualtı Kralının maceralarını anlatan Aquaman ülkemizde gösterime girdi!


KARŞINIZDA YENİ BİR MAN ''AQUAMAN''

Anlaşılan Superman, Darkman, Spiderman, Batman, Antman ve Ironman sinema severlere yetmiyormuş ki, daha önce Batman v Superman: Adaletin Şafağı ve Justice League: Adalet Birliği’nde misafir kahraman olarak karşımıza çıkan yarı insan yarı Atlantisli Aquaman, ilk kez kendi adı ve öyküsü ile vizyona girdi. Süper bilgisayarlarda meydana getirilen görsel efektlerle baştan aşağı bezenmiş olan yapım, envai çeşit deniz yaratığının yer aldığı aksiyon sahneleriyle dikkatleri cezbediyor.

Kim demiş rekabet insanı hiçbir yere götürmez diye? Valla DC Comics vs Marvel Comics rekabeti, biz sinema severleri o sinema salonundan bu sinema salonuna çok da kolay götürüyor. James Wan'ın yönetmenliğini yaptığı Aquaman, bütün otorilerin de hakkını verdiği şekilde görsel açıdan çok etkileyici sekanslarla kurgulanmış. Bu konuda DC Comics işini iyi yapıyor.

Dünyalı fener bekçisi Tom Curry ile sualtı krallığı Atlantis'ten sürülmüş kraliçe Atlanna'nın oğlu olarak dünyaya gelen Aquaman: Arthur; mızrağı, su altındaki hızı, su canlılarıyla iletişim kurabilmesi ve onlara hükmedebilmesiyle öne çıkan bir süper kahraman. Filmimiz diğer süper kahramanların yanında olmadığı Aquaman'in, anayurdu Atlantis'i savunmak için verdiği amansız mücadeleyi öykülüyor!

Jason Momoa'yı yarı insan yarı Atlantisli kral Arthur, Amber Heard'ı ise Arthur'un mücadelesine önemli katkıları olan Mera karekteriyle izleyeceğimiz Aquaman'e hayırlı gişeler, bizlere de iyi seyirler olsun!


Orjinal Yazar

SizveBiz Blog Editörü | İronist | Sinema | Tv | Dizi | Eleştirmen

Ciddi Şakacı | Empati Uzmanı | İnsancıl Bir Hayvansever

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri