içinde

Superman Out – Aquaman Vizyonda

KARŞINIZDA YENİ BİR MAN ''AQUAMAN''

Anlaşılan Superman, Darkman, Spiderman, Batman, Antman ve Ironman sinema severlere yetmiyormuş ki, daha önce Batman v Superman: Adaletin Şafağı ve Justice League: Adalet Birliği’nde misafir kahraman olarak karşımıza çıkan yarı insan yarı Atlantisli Aquaman, ilk kez kendi adı ve öyküsü ile vizyona girdi. Süper bilgisayarlarda meydana getirilen görsel efektlerle baştan aşağı bezenmiş olan yapım, envai çeşit deniz yaratığının yer aldığı aksiyon sahneleriyle dikkatleri cezbediyor.

Kim demiş rekabet insanı hiçbir yere götürmez diye? Valla DC Comics vs Marvel Comics rekabeti, biz sinema severleri o sinema salonundan bu sinema salonuna çok da kolay götürüyor. James Wan'ın yönetmenliğini yaptığı Aquaman, bütün otorilerin de hakkını verdiği şekilde görsel açıdan çok etkileyici sekanslarla kurgulanmış. Bu konuda DC Comics işini iyi yapıyor.

Dünyalı fener bekçisi Tom Curry ile sualtı krallığı Atlantis'ten sürülmüş kraliçe Atlanna'nın oğlu olarak dünyaya gelen Aquaman: Arthur; mızrağı, su altındaki hızı, su canlılarıyla iletişim kurabilmesi ve onlara hükmedebilmesiyle öne çıkan bir süper kahraman. Filmimiz diğer süper kahramanların yanında olmadığı Aquaman'in, anayurdu Atlantis'i savunmak için verdiği amansız mücadeleyi öykülüyor!

Jason Momoa'yı yarı insan yarı Atlantisli kral Arthur, Amber Heard'ı ise Arthur'un mücadelesine önemli katkıları olan Mera karekteriyle izleyeceğimiz Aquaman'e hayırlı gişeler, bizlere de iyi seyirler olsun!

Yazar Orjinal Yazar

Siz Ve Biz Blog Editörü - Adana

2 Yorum

Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

Gözlerim

Turanı Gerçekleştiren Komutan – Mo-Ço Kapgan Kağan