Söz Dizisi Şok Etkisi Yarattı!

Tolga Sarıtaş Sevenlerini Çok Şaşırttı!2 dk


2
11 Paylaşım, 2 Beğeni
1-31

Yavuz Karasu Evrim Geçirdi!

17 Eylül Pazartesi akşamı (dün) yayınlanan Söz dizisinin 3. sezon ilk bölümü hayran kitlesiyle buluştu. Yeni sezonun ilk bölümünün lokomotifi, izleyici şaşırtmayarak yine genç kızların sevgilisi Tolga Sarıtaş oldu. Sarıtaş’ın hayat verdiği Yavuz Karasu, ekip halinde görev yapan bir Tim komutanı olarak değil, tek başına çalışan bir istihbarat ajanı olarak karşımıza çıktı. Sarıtaş’ın yeni sezonda kullanacağı lakabı, yapım ekibi tarafından Yalnız Kurt olarak belirlenmiş. Bu kapsamda dizinin resmi sosyal medya hesabından #yalnızkurt hashtagleri paylaşılmaya başlandı. Hashtaglerin paylaşımından kısa süre sonra da  #yalnızkurt etiketi trend topic listesinin 2. sırasına yerleşti.

Peki Trend Topic Listesinin 1 Numarası Kim Oldu? 

Elbette ki hiç kimse olmadı. Söz dizisinin bu sezon kıran kırana bir rekabet içerisinde olacağı Çukur dizisi oldu. 17 Eylül Pazartesi akşamı (dün) yaşanan bu rekabet çok enteresan bir olayın gün yüzüne çıkmasına neden oldu. Dün akşam yeni sezonun ilk bölümleriyle ekranlara gelen Söz ve Çukur, farkında olmadan sosyal medyanın güvenirliliğini teyit etti.

Peki Ama Bunu Nasıl Başardılar?

Bu sorunun, iki dizinin kendi hashtaglerini (etiket) resmi sosyal medya hesaplarından paylaşmaları gibi çok basit bir cevabı var. Geri kalanını, geniş bir hayran kitlesine sahip Söz ve Çukur'un sevenleri yaptı. Her iki dizinin hayran kitleleri, dizilerin etiketlerini içeren binlerce paylaşım yaptılar ve bu paylaşımlar neticesinde Çukur'un etiketi #çukur 1. olurken, Söz'ün etiketi #yalnızkurt 2. oldu. Tıpkı bugün açıklanan reyting sıralamasında 1. olan Çukur ve 2. olan Söz gibi.

Söz'ün Hayran Kitlesini Üzen Veda! 

Geçtiğimiz sezon Agah karakterine hayat veren usta oyuncu Mehmet Özgür’ün, gizli olarak devlet adına görev yaptığı ve aslında Hamit Karasu (Yavuz'un babası) olduğu ortaya çıkmıştı. Dizinin sevilen karakterlerinden olan Hamit Karasu'nun şok etkisi yaratan ölümü ile Mehmet Özgür diziden ayrıldı. Sevdiği herkesi teker teker kaybeden Yavuz Karasu için de zor günler başlamış oldu.

Yeni Sezon Hayırlı Olsun!

Reyting ve top trend listesinde 2. sıraya yerleşen Söz dizisinin 52. bölüm ön izleme videosu, dizinin resmi sosyal medya hesabından yayınlandı. Yeni yayın döneminin Söz'e ve diğer yapımlara hayırlı olmasını diliyoruz. İyi Seyirler!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2
11 Paylaşım, 2 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Orjinal Yazar

SizveBiz Blog Editörü | İronist | Sinema | Tv | Dizi | Eleştirmen

Ciddi Şakacı | Empati Uzmanı | İnsancıl Bir Hayvansever

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın