içinde

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit

SİYAH GİYEN ADAMLAR: GLOBAL TEHDİT  

Serinin dördüncü filmi ”Men in Black: International” sürprizlerle dolu olarak 14 Haziran’da vizyona girecek. İlk film 1997 yılında gösterime girmişti. Tommy Lee Jones ve Will Smith‘in oyunculukları ve kurgusu ile beklentilerin üstüne çıktığı için devam filmleri kategorisine 2002 yılında Men in Black II ile katılmış oldu. Üçüncü film 2012 ylında Men in Black 3 olarak gösterime girdi.

İlk üç filmde de rol alan Tommy Lee Jones ve Will Smith, serinin dördüncü filminde yer almıyor. Onların yerine başrolleri Tessa Thompson ve Chris Hemsworth paylaşıyor. Dünya dışı varlıklar karşısında dünyayı korumak üzere çalışan ekibin spin-off projesi olan Men in Black: International‘da bu kez başrolde Ajan M olarak Tessa Thompson ve Ajan H olarak Chris Hemsworth seyirci karşısına çıkıyor. Matt Holloway‘in senaryosunu kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Set It Off ve The Italian Job gibi filmlerin yönetmeni F. Gary Gray oturuyor.

Dünyayı, dünya dışı yaratıklardan koruma görevini üstlenen MIB biriminde bu kez Chris Hemsworth ve Tessa Thompson’ın canlandırdığı ajanları takip edeceğimiz filmde, dünyaya karşı tehdit oluşturan uzaylılara karşı mücadele son hızıyla devam edecek. Hemsworth ile Thompson’ın yanı sıra Emma Thompson, Liam Neeson, Rebecca Ferguson gibi ünlü isimlerin de yer aldığı film, Türkiye’de 14 Haziran 2019 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak.

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit, dünyayı kötülüklerden arındırmaya çalışan ekibin, bu güne kadar karşılarına çıkan en büyük tehdit olan köstebeği ortaya çıkarmak için kurdukları takımla birlikte verdikleri mücadeleyi konu ediyor. Ancak bu mücadelede, serinin hayranları tarafından pek de iyi karşılanmamasına rağmen, Tommy Lee Jones ve Will Smith yer almıyor. İlginç son bir ayrıntı da, Men in Black’in (Siyah Giyen Adamlar) başrollerinden biri Women in Black (Siyah Giyen Kadın) Tessa Thompson. İyi seyirler! 

Yazar Orjinal Yazar

Siz Ve Biz Blog Editörü - Adana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anadolu’nun Uluması

Sanat Terapisi