SIKÇA SORULAN SORULAR - Siz Ve Biz BLOG

sıkça sorulan sorular e

Siz Ve Biz BLOG’u neden açtık?blog e

İnsanlar herşeyi akılda tutamıyor, eskilerin dediği gibi söz uçar yazı kalır, bizde aklımızda, defterimizde kalacağına bloğumuzda kalsın mantığıyla, çok sayılı yazardan ve içerik sağlayıcılardan oluşacak, sizlerden gelen yazıları da paylaşabileceğimiz kişisel bir blog oluşturduk.

Yazarlar kimlerden oluşuyor?

yazar

Yazarlarımız genel itibariyle birbirlerini tanımayan, farklı illerde, farklı mesleklerde ve farklı görüşlerde; sizlere farklı bir renk, farklı bir kültür ve farklı bir deneyim katmak için sitemizde yazmaya başlamıştır. İnsanların diline, dinine ve rengine saygı çerçevesinde, yazma deneyimi edinip, daha çok kişiye ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Blogdan ne kadar para kazanıyorsunuz?

para kazanma

Siz Ve Biz Blog olarak fazla reklam gelirimiz bulunmamaktadır. Zaman zaman google reklamları almaktayız ve elde edilen geliri kendi reklamımız için harcamaktayız. Okurlarımızın reklama boğulmadan, farklı linklere yönlendirilmeden sitemizi ziyaret etmelerini ve sadece bizim yazılarımıza konsantre olmalarını amaçlamaktayız.

Bloğuma bir tema önerir misin?

tema

Sosyal içerik platformu ve özgün bir blog olarak Newspaper ve Boombox temalarını kullandık. Her iki tema da stabil, hızlı ve geliştirilmeye müsait temalar olduğundan ikisini de kullanmanızı tavsiye ederiz. Boombox teması bloğumuz için daha uygun olduğundan onla devam ettik.

Siz Ve Biz ismi nereden geliyor?

isim

Siz Ve Biz ismi aslında bir blog veya bir site için riskli ve zor bir isimdir. Sebebi ise Google’da üst sıralara çıkmak aramalarda ilk sırada olmak zaman ve emek ister çünkü aramalarda veya herhangi bir yazıda çok fazla kullanılan kelimelerden oluşmaktadır. Siz ve Biz saygıyı temsil ettiğinden, ayrılmaz bir bütün olduğundan ve bir beraberlik çağrıştırdığından bloğumuz için bu ismi kullandık.

Siz Ve Biz Bloğun sahibi kim? Yazıları kim yazıyor?

patron

Bloğumuzun yazarları arkadaş çevremiz, arkadaşlarımızın arkadaşları ve yazılarımızı takip eden ve katkıda bulunan okurlarımızdan oluşmaktadır. Blogda editör ve yazar hesabı olan tüm kullanıcılarımız blogumuzun sahibidir.

Size destek olmak istiyorum, nasıl yardımcı olabilir?

destek

Bize destek olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, beğendiğiniz yayınları hesabınızdan paylaşabilirsiniz. Yazmayı seviyor ve yazılarınızı blog okurlarımızla paylaşmak isterseniz, yazılarınızı bize gönderebilirsiniz.

Sizce Kendi Bloğumu mu açmalıyım, Misafir yazarlık mı yapmalıyım?

yazar

Eğer bir veya birkaç konuda yazacaksanız, alt yapı ve donanım olarak buna hazırsanız, durmadan sıkılmadan da yazabilecekseniz tabiki bir blog açmanız daha mantıklı olur. Tutulursa, ziyaretçi sayınız artarsa maddi gelir de elde edebilirsiniz. Eğer birşeyler yazmak istiyorsunuz fakat çok sayıda yazı çıkaramayacaksanız, yazmak paylaşmak sizi rahatlatıyorsa var olan ve misafir yazarlık kabul eden bir blogda yazmanız daha mantıklı olur. Eğer kendi bloğum olsun misafir gibi hissetmeyim derseniz sizvebiz.blog yazarları arasında görmekten mutluluk duyarız.

Nasıl İletişime Geçebiliriz?

isim

Sorularınız ve merak ettikleriniz için iletisim@sizvebiz.blog e-posta adresimizden detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri