Siz Ve Biz BLOG

Sevgililer Günü Yaklaşıyor… İşte Sevgilinize Almamanız Gereken 10 Hediye

1 dakikada okuyabilirsiniz


87
5 Paylaşım, 87 Beğeni
sevgililer günü hediyesi

Takvimler 10 Şubat’ı gösterirken adım adım 14 Şubat’a yaklaşıyor ve  Sevgililer Günü planlarının ufaktan ufaktan yapılmaya başlanıyor. hediye konusunda kararsızlık yaşayanlara, yaşayacak olanlara yardımcı olalım istedik; lakin şunu alın bunu alın diyemeyeceğiz. Onu mutlu edeni siz bizden daha iyi bilirsiniz. Biz almamanız gerekenleri söyleyelim de çorbada tuzumuz bulunsun.

 1. 1Koca Bir Ayı

  ayi

  Klişenin kralı oldu artık kendisi. Sakın ola koca, beyaz, elinde üstünde seni seviyorum yazılı kalp tutan bir ayı ile sevgilinizin karşısına çıkmayın.

 2. 2Yılın Sevgilisi Oscar Ödülü

  sevgili-odulu

  O kromdan bozma şeyi kafanıza yemek istemiyorsanız almayın deriz. Amaçsız, ruhsuz ve bir o kadar da saçma sayılabilecek bu hediye, sevgililer gününe hiç yakışmıyor bizden söylemesi...

 3. 3Üzerine Resim Basılı Yastık, Yorgan, Kupa

  baskili

  Bunlar tarih oldu artık. 10 yıl önce kapış kapış gidiyor ve yaratıcı bir fikir olarak görünüyordu; ama bitti. Ne olur ısınınca renk değiştiren kupaları nostalji rafına kaldırın. İlla kupa alacam ben diyorsanız bu soğuklarda O'nu balona bindirin, kupayı öyle verin.

 4. 4Eve Gerekli Olan Eşya

  ev-esyasi

  Sevgili olmak sadece arada hiç bir hukuki bağ olmadan birbirini seven insanların ilişkisine verilen bir ad değildir. Evliler, nişanlılar... Birbirini seven herkes bu günü kutlayabilir diye düşünerek ev için gerekli olan elektrikli süpürge alımını 14 Şubat'a denk getirmemenizi öneriyoruz. Alacağını hediye kişiye özel olmalı.

 5. 5Koşu Bandı

  kosu-bandi

  Aklınızı kaçırmadıysanız koşu bandı, pilates topu gibi kilo vermen gerekiyor temalı ürünler hediye etmeyiniz. Malesef bizde "spor" kültürü yerleşik olmadığı için bu tip spor aletlerinin hediye edilmesi kilolusun, ver bu kiloları anlamını taşımaktadır.

 6. 6Kıyafet

  8-dar-pantolon

  İlk başta çok iyi bir fikir gibi gelebilir; ama uzak durmanız kesinlikle tavsiye edilir. Alcağınız elbise, gömlek, bluz her ne ise bedenine küşük gelirse vay halinize. İçine sığamadığı bir elbise ile günü size dar edebilir.

 7. 7Yüzük

  bestas-yuzuk-modelleri1

  Sanki bir yerlerde düğün salonuna giriş müziği mi çalıyor bize mi öyle geldi. Yüzük en tehlikeli hediyelerden birisidir. Alyans alsanız evlilik çanlarını çalıyorsunuzdur, parmağa göre alamamışsanız yine bir kilolusun imasında bulunmuş olursunuz. Sakal bıyık meselesi anlayacağınız... uzak durun.

 8. 8Playstation

  playstation-

  Sevgililer Günü Katliamı filminin yeniden çekmek istiyorsanız elbette bu hediye bir seçenektir. Aşkım bak çok güzel vakit geçirebileceğimiz birşey aldım deyip sevgilinizin önüne konsolu koyarsanız, hediye alan biri olarak kadınsanız katil; erkekseniz dünyanın en mutlu kişisi olabilirsiniz.  

 9. 9Koca Bir Makyaj Seti

  makyaj-seti

  Hangi kadın istemez diye düşünüp şu çiçek gibi açan seti alırsanız bir de bununla böbürlenirseniz o karteladaki renklerin hepsini suratınızda deneyebilir kadın kişisi. Yapar bizden söylemesi

 10. 10Çiçek

  gul

  Bu biraz da bana özel bir seçenek olabilir. Her kadın çiçeği sevmeyebilir; o günü bir zahmet tanesi 1 TL'den 10 TL'ye çıkan kırmızı güllerle geçiştirmeyin. 

  Bu 10 hediyenin dışında ne verirseniz verin; ama önce gerçekten sevginizi verin. Bazen karşınızdaki sadece tek bir çift söze dünyanın en mutlu insanı olabilir. 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

87
5 Paylaşım, 87 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
4
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Smyrna

Efsane

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın