Sevgililer Günü Yaklaşıyor… İşte Sevgilinize Almamanız Gereken 10 Hediye


Takvimler 10 Şubat’ı gösterirken adım adım 14 Şubat’a yaklaşıyor ve  Sevgililer Günü planlarının ufaktan ufaktan yapılmaya başlanıyor. hediye konusunda kararsızlık yaşayanlara, yaşayacak olanlara yardımcı olalım istedik; lakin şunu alın bunu alın diyemeyeceğiz. Onu mutlu edeni siz bizden daha iyi bilirsiniz. Biz almamanız gerekenleri söyleyelim de çorbada tuzumuz bulunsun.

 1. 1 Koca Bir Ayı


  Klişenin kralı oldu artık kendisi. Sakın ola koca, beyaz, elinde üstünde seni seviyorum yazılı kalp tutan bir ayı ile sevgilinizin karşısına çıkmayın.

 2. 2 Yılın Sevgilisi Oscar Ödülü


  O kromdan bozma şeyi kafanıza yemek istemiyorsanız almayın deriz. Amaçsız, ruhsuz ve bir o kadar da saçma sayılabilecek bu hediye, sevgililer gününe hiç yakışmıyor bizden söylemesi...

 3. 3 Üzerine Resim Basılı Yastık, Yorgan, Kupa


  Bunlar tarih oldu artık. 10 yıl önce kapış kapış gidiyor ve yaratıcı bir fikir olarak görünüyordu; ama bitti. Ne olur ısınınca renk değiştiren kupaları nostalji rafına kaldırın. İlla kupa alacam ben diyorsanız bu soğuklarda O'nu balona bindirin, kupayı öyle verin.

 4. 4 Eve Gerekli Olan Eşya


  Sevgili olmak sadece arada hiç bir hukuki bağ olmadan birbirini seven insanların ilişkisine verilen bir ad değildir. Evliler, nişanlılar... Birbirini seven herkes bu günü kutlayabilir diye düşünerek ev için gerekli olan elektrikli süpürge alımını 14 Şubat'a denk getirmemenizi öneriyoruz. Alacağını hediye kişiye özel olmalı.

 5. 5 Koşu Bandı


  Aklınızı kaçırmadıysanız koşu bandı, pilates topu gibi kilo vermen gerekiyor temalı ürünler hediye etmeyiniz. Malesef bizde "spor" kültürü yerleşik olmadığı için bu tip spor aletlerinin hediye edilmesi kilolusun, ver bu kiloları anlamını taşımaktadır.

 6. 6 Kıyafet


  İlk başta çok iyi bir fikir gibi gelebilir; ama uzak durmanız kesinlikle tavsiye edilir. Alcağınız elbise, gömlek, bluz her ne ise bedenine küşük gelirse vay halinize. İçine sığamadığı bir elbise ile günü size dar edebilir.

 7. 7 Yüzük


  Sanki bir yerlerde düğün salonuna giriş müziği mi çalıyor bize mi öyle geldi. Yüzük en tehlikeli hediyelerden birisidir. Alyans alsanız evlilik çanlarını çalıyorsunuzdur, parmağa göre alamamışsanız yine bir kilolusun imasında bulunmuş olursunuz. Sakal bıyık meselesi anlayacağınız... uzak durun.

 8. 8 Playstation


  Sevgililer Günü Katliamı filminin yeniden çekmek istiyorsanız elbette bu hediye bir seçenektir. Aşkım bak çok güzel vakit geçirebileceğimiz birşey aldım deyip sevgilinizin önüne konsolu koyarsanız, hediye alan biri olarak kadınsanız katil; erkekseniz dünyanın en mutlu kişisi olabilirsiniz.  

 9. 9 Koca Bir Makyaj Seti


  Hangi kadın istemez diye düşünüp şu çiçek gibi açan seti alırsanız bir de bununla böbürlenirseniz o karteladaki renklerin hepsini suratınızda deneyebilir kadın kişisi. Yapar bizden söylemesi

 10. 10 Çiçek


  Bu biraz da bana özel bir seçenek olabilir. Her kadın çiçeği sevmeyebilir; o günü bir zahmet tanesi 1 TL'den 10 TL'ye çıkan kırmızı güllerle geçiştirmeyin. 

  Bu 10 hediyenin dışında ne verirseniz verin; ama önce gerçekten sevginizi verin. Bazen karşınızdaki sadece tek bir çift söze dünyanın en mutlu insanı olabilir. 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

5
105
5 Paylaşım, 105 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Vay Arkadaş Vay Arkadaş
0
Vay Arkadaş
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Smyrna

Akrep, Öküz Sever, Turist Rehberi, Ekonomist, İSG Uzmanı (C), Anne, Kedi ve Köpek Sahiplenmeye Gönüllü

0 Yorum

DAHA FAZLA: Gündem

SON YAZILARI KAÇIRMAYIN

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın