Severken Ayrılanların Yaşadığı 8 Durum

0
Severken Ayrılanların Yaşadığı  Durum

Bir kadın ve bir erkek… Görürler birbirlerini ve ilk kıvılcımı yakalarlar aralarındaki. İlk günün heyecanı bambaşkadır hani şu sevgili olmadan önceki evre… sonra sevgili olunur, yaşanacaklar sırasıyla yaşanırken, bir gün pat diye ayrılık şarkısı okunur. Severek de olsa ayrılığı da yaşamaya dair bir sevdadan bahsediyorum. Severek ayrılan arkadaşların yaşadığı, bildiği 8 durum.

ask acisi nasil gecer

1. Yaşanmamışlıkların sancısı kalbin üstüne oturtulmuş ağır bir yük gibi gelir, yaşıyorken yaşamıyor gibi ne olduğunu bilmediği, anlam veremediği acılar silsilesi içinde uzunca bir süre geçirirler. Bitmeyen sevgi – Biten ilişki…

buram buram ask acisi yasayan insanlarin yazdigi  duvar yazisi

2. Hala seviyorken sesini duyamamanın, yüzünü görememenin, onsuz geçirilen günlerin sevimsiz boşluğunun verdiği güçsüzlükle baş etmeye çalışırlar.tunel svetlo

3. Herşeye rağmen bitmeyen, karanlık bir tünelin sonundaki ışık gibi bir gün tekrar bir araya gelme umutlarını yitirmezler.

kirik kalp

4. Yeni ilişkilere kapatırlar kendilerini. Kimseyi yara bandı misali kullanmazlar. Sevmeye çalışsalar da asla aynı tadı bulamazlar.

s ebcabbaacbdefbffbeca

5. Beklemek hayatlarının büyük bir bölümünü kapsayan bir faaliyet olur. Gerek bir mesajı gerek bir aramayı gerekse tesadüfen karşılaşmayı.

maxresdefault

6. Kokuları asla unutmazlar. Belki gün gelir yüzündeki bir ayrıntıyı unuturlar; ama asla kokuyu unutmazlar.

ayrilik

7. Anılara asla ihanet etmezler, asla kimseyi suçlamazlar ve asla şikayet etmezler.

AşkAcısıNasılDindirilir

8. Ne hikmetse ayrılsalar da mutlu olmalarını isterler. Çünkü derin sevgi bunu gerektirir…