Sen Anlat Karadeniz Bomba Gibi Geliyor!

Atv’nin ilgi ile izlenen yapımlarından Sen Anlat Karadeniz dizisi, geçtiğimiz Haziran ayında 21. bölümü ile sezon finali yaparak tatile girmişti.


sen-anlat-karadeniz-atv-yeni-sezon-kapak_16_9_1534487739

Sen Anlat Karadeniz Bomba Gibi Geliyor!

Havalar yavaş yavaş serinlemeye başladı ve iddalı bir çok diğer yapım gibi Sen Anlat Karadeniz ekibi için de tatil bitti. Dizinin fanatiklerini heyecan dolu bir ikinci sezon bekliyor. Bunun önemli sebeplerinden biri de senarist değişikliği. 

Geçtiğimiz yaz döneminde Sen Anlat Karadeniz’in senaristleri diziden ayrıldı ve yeni senaryo yazarı Erkan Birgören olarak belirlendi. Ancak değişiklik sadece senarist ile sınırlı kalmadı ve 3 yönetmenden biri olan Emre Kabakuşak da yerini Veli Çelik'e devretti. 

Bir kaç bölüm stoklu olarak çekimleri Karadeniz'in çeşitli bölgelerinde ama ağırlıklı olarak Trabzon’da gerçekleştirilen dizinin, yeni sezon çalışmalarına Temmuz ayının sonlarında başlandı.

Yeni sezon tanıtım videosu kısa bir süre önce yayınlanan dizinin yayın tarihi ise gizemini hala koruyor. Elbetteki bu gizem dizinin müdavimlerinin hiç hoşuna gitmese de, ellerinden yeni sezonun ilk bölümünü heyecanla beklemekten başka bir şey gelmiyor.

Yeni Sezonun İlk Bölümünde Neler Yaşanacak?

Geçen sezonun son bölümü olan 21. bölümde, Tahir’in elleri bağlanmış bir şekilde düştüğü denizden kurtulup kurtulamayacağı veya nasıl kurtulacağı konusu, yeni sezonun ilk bölümünü daha da heyecanlı  ve merak uyandırıcı bir hale getiriyor.

Sen Anlat Karadeniz’in ikinci sezon yayın tarihi için sayılı günler kaldığı kesin olmakla birlikte dizinin yayın tarihinin bu hafta içinde belirlenmesi bekleniyor. Diziye yeni sezonda yeni karakterler de eklenecek.

Bunlardan en dikkat çekici olanı ise, daha önce Kurtlar Vadisi dizisinde rol almış ve sürpriz bir karekter ile ekranlarımıza gelecek olan Erdal Cindoruk. Sektöre mafya rolleriyle başlayan Cindoruk'un, Sen Anlat Karadeniz'de de kesin olmamasına rağmen mafya babasını canlarıcağı yönünde çıkan haberler mevcudiyetini koruyor.

Baştan Aşağı Yenilendi!

Sen Anlat Karadeniz sevenleri tarafından beğeni ile dinlenen dizinin müzikleri de değişim rüzgarından nasibini aldı. En az senaryosunun sürükleyiciliği kadar müzikleriyle de hakkında çok konuşulan dizi için özel olarak kemençe orkestrası oluşturuldu.

Dizinin yapımcılığını üstlenen Osman Sınav, yeni sezon öncesi A'dan Z'ye Sen Anlat Karadeniz'i modifiye etti desek yalan olmaz. Yeni sezonun diziye bol raytingler getirmesini diliyoruz. İyi seyirler!


Orjinal Yazar

SizveBiz Blog Editörü | İronist | Sinema | Tv | Dizi | Eleştirmen

Ciddi Şakacı | Empati Uzmanı | İnsancıl Bir Hayvansever

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri