Partnerinizi Baştan Çıkaracak 7 Tavsiye !!!


tavsiyekpk e

Uzun süren bir ilişkiniz var; ama ilk günkü kadar canlı değil mi? Peki biraz hareketlendirmeye ne dersiniz hanımlar? İlişkinizi tekrar ateşleyecek ipuçlarını aşağıda sıralıyorum. Gelin bu tavsiyelere bir göz atın.

1. Saçlar!

girl1

Öncelikle şu temizlikçi topuzunuzdan ya da gelişigüzel tutturulmuş saçlarınızdan kurtulup onları özgürlüğüne bırakın. Kısa saçlı hanımlar siz de uzunca bir süre saçlarınıza sakın ola makas vurmayın. Çünkü erkekleri belinize kadar uzanan o güzelim saçlarınızla baştan çıkabilirsiniz. Nasıl mı? Saçlarınızı onun üstsüz çıplak vücudunda gezdirmeyi deneyin.

2. Masaj Yapın!

girl

Bir erkeği harekete geçirmek istiyorsanız onu fiziki olarak rahatlatmalısınız. Bunun da en güzel yolu masajdır. Erkeğinizin boynuna yapacağınız masaj onun rahatlamasına ve gevşemesine yol açar. E tabi ufak yumuşacık öpücükler kondurmayı da unutmayın. Hatta üşenmeyip tüm vücut masajı yaparak onu kendinize iyice hazırlayabilirsiniz.

3. Mesaj Atın!

girl10

Gün içerisinde ona mesaj atın. Tabi bu mesajların içeriği “Akşam eve gelirken 2 ekmek al!” olmamalı. “Plan yapma bu gece seni istiyorum.” yazıp göndermeyi deneyin. Daha önce böyle bir mesaj atmadığınız için yadırgayabilir. Hemen aramak isteyebilir sizi. Telefonuna cevap vermeyin ve akşam ondan önce evde olup ortamı loş bir hale getirip onu bekleyin. Bu manzara karşısında nutku tutulacağı kesin.

4. Topuklu Ayakkabılar !

girl 4

Topuklu ayakkabılar! Hanımlar, rahat olmak istiyorsunuz; ancak o babetleri lütfen ayağınızdan çıkarın ve yine rahat edebileceğiniz topuklu ayakkabılarınızı ayağınıza giyin, evin içerisinde bir bahane ile tak tak sesleriyle yürüyün. Tabi ki o güzelim topuklu ayakkabılarınızın üzerine iç gıdıklayıcı bir elbise giyin lütfen.

5. Kışkırtın!

girl 5

Vücudunuzun sadece onun görebileceği bir yerine onun adını yazın. Bu illaki dövme olacak değil. Basit bir tükenmez ya da keçeli kalem ile de yapabilirsiniz. Emin olun çok hoşuna gidecektir.

6. Güzel Kokun!

girl6

Koku! Özellikle beyaz ve sıcak çiçek kokularını tercih edin. Misler gibi kokun.

7. Seni Seviyorum Deyin!

girl7

İşte bu en önemlisi. İlginizi ondan kesmeyin. Ona “Seni çok seviyorum. Sana aşığım.” Cümlelerini hiç beklemediği anlarda kullanın. Gözlerinin içine sevgiyle bakın. Şimdi gidip boynuna sarılın ve “İyiki tanıdım seni” deyin. Bunu zorunlu sebeplerden ötürü yapamayacak varsa aranızda sevdiğinize bu yazıyı okuyun, okutun.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

69
69 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Vay Arkadaş Vay Arkadaş
0
Vay Arkadaş
İnanılmaz İnanılmaz
1
İnanılmaz
Güldüm Güldüm
1
Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Smyrna

Akrep, Öküz Sever, Turist Rehberi, Ekonomist, İSG Uzmanı (C), Anne, Kedi ve Köpek Sahiplenmeye Gönüllü

0 Yorum

DAHA FAZLA: İlişkiler

SON YAZILARI KAÇIRMAYIN

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın