içinde

Lütfen Hayvanlık Edin!

SONRA DA BANA GÜVENİN! HAYVANLIK EDİN. BU KONUDAKİ TEK RİCAM GERÇEĞİNDEN OLMASI.


GERÇEK KISMININ ALTINI ÜSTÜNÜ NERESİNİ BULURSAM ÇİZİYORUM.

Çok yaygın olarak gün içerisinde kullandığımız ve muhtemelen de istemsiz olarak kullanmaya devam edeceğimiz ”hayvanlık etme!” tabirini buruşturup atın, kullanılmaz hale getirin. Gerçek hayvan özeti için play tuşu sizleri bekliyor. İzledikten de sonra da hemen aşağısında ben.

BUNLAR HAYVAN İSE; Emniyet şeridini işgal eden, ambulansa yol vermeyen sürücü, çoluğuna çocuğuna karısına annesine babasına şiddet uygulayan hatta öldüren, bebeğe şiddet uygulayan bakıcı, huzur evinde yaşlılara şiddet uygulayan görevli, yeni doğmuş bebeğini tuvalete atan anne NE OLUYOR?

Biz Türk’üz! Yani uzun yazı okumasını sevmeyiz. Bu sebeple ki, yukarıda verdiğim örnekleri kısa tuttum. Yoksa yüzlerce ve benzerisinin varlığı malumunuz.

Şimdi diyeceksiniz ki, iyi de kardeşim bu reklam filmi! Ben de haklısınız diyeceğim. Ancak hemen aşağıdaki video (ki yeni sekmede çok daha fazlasını bulabilirsiniz) reklam değil reel (gerçek).

Yazımın başlangıcında bahsettiğim; yeni doğmuş bebeğini tuvalete atan anne cümlemden sonra, umarım ”sırf daha fazla okunmak için yalanın da bu kadarına pes” diyerek küfretmemişsinizdir! Çünkü, günah alma ve utanç duygusu yaşamanızı hiç ama hiç istemem.

 

Haber Linki

Yazar Orjinal Yazar

Siz Ve Biz Blog Editörü - Adana

Bir cevap yazın

sadaka-bekleyen-kız

Verilmiş Sadakanız Var mı?

neden neden

Nedenini Bilmediğimiz Nedensiz Sorular