Kurtlar Vadisi Fanlarına Müjde!

Yeni sezonu Star TV ekranlarında 17 Eylül'de başlayacak olan Söz dizisinde Üsteğmen Yavuz’un içinden Polat Alemdar çıkacak.


1-14

Televizyon kanalları, yeni yayın dönemine iddalı yapımlarla giriş yapmaya hazırlanıyor. TV kanalları arasındaki rekabetin hınca hınç geçeceği yeni yayın dönemi, izleyicilerin yüzünü güldüreceğe benziyor. Geçen sezonun ilgi ile izlenen yapımlarından biri olan Söz dizisi de bu kapsam da kabuk değiştiriyor. Buradaki kabuk Yavuz üsteğmen, değişmiş kabuk da istihbarat ajanı Yavuz oluyor. Söz'ün fragmanını incelediğimizde Kurtlar Vadisi havasını bolca içimize çektiğimizi fark ettik.

Yapımını TIMS&B Productions'un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği Söz, Show Tv'nin iddalı yapımı Çukur ile aynı gün başlayacak. Söz; çekim teknikleri, aksiyon dolu sahneleri ve müthiş kurgusu ile yeni sezonun ses getirecek yapımlarından biri olmaya aday.

Fragmandan anladığımız kadarıyla Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı neyse, Söz’ün Yavuz Karasu’su da onun upgrade edilmiş versiyonu olacak. Bizim meşhur ve bıçkın tim komutanımız Yavuz, istihbarat ajanı Yavuz’a evriliyor. Anlaşılan Tolga Sarıtaş dizinin lokomotifi olmaya ve sosyal medyanın gündemini meşgul etmeye devam edecek.

Dizinin senarist ekibi, dizideki güzel sayısının az olduğu görüşünde birleşmiş olmalı ki, diziye taze kan olarak iki güzeli dahil etmişler. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Hazan karakterine can veren Deniz Baysal, gözü kara ve tuttuğunu koparan bir Cumhuriyet Savcısı olan Derya karakteri ile ekranımıza girecek.

Dizinin diğer taze ve güzel kanı ise, Yuvamdaki Düşman dizisinde gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çeken Ece Ceşmioğlu. Dizinin önemli kozlarından biri olarak düşünülen Ceşmioğlu'nu, Melisa rolünü icra ederken izleyeceğiz.

Yeni sezonun Söz'e ve diğer yapımlara hayırlı olmasını diliyoruz. İyi seyirler!


Orjinal Yazar

SizveBiz Blog Editörü | İronist | Sinema | Tv | Dizi | Eleştirmen

Ciddi Şakacı | Empati Uzmanı | İnsancıl Bir Hayvansever

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri