içinde

Jet Hızıyla Devam Kararı Alındı!

Geçen sezona iddialı bir giriş yapmasına rağmen, sürpriz bir şekilde beklenilen etkiyi yaratamayan, Gülse Birsel’in kaleme aldığı Jet Sosyote 2. sezonunda şeytanın bacağını kırmayı amaçlıyor.

Bu sezon Jet Sosyote Jet Hızıyla Geliyor! sloganını kullanan ekip, dizinin resmi sosyal medya hesabından eğlenceli bir GELİYORUZ! videosu yayınladı.

BKM‘nin yapımcılığı, Hakan Algül‘ün yönetmenliğinde birbirinden usta ve sevilen oyuncuların rol aldığı Jet Sosyote yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında olacak. Dizinin yayın tarihi henüz açıklanmandı ancak, yapım ekibinin ‘‘çok yakında sizlerle buluşacağız” vurgusu dizinin hayran kitlesini memnun etmiş gibi görünüyor.

Gülse Birsel‘in oynattığı kaleme hayat veren deneyimli ve sevilen oyuncular; Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan ve Şahin Irmak yine dizinin lokomotifi olmaya devam edecekler. Henüz açıklanmayan yeni oyuncuların da katılımıyla TV8‘de yayınlanacak olan Jet Sosyote‘ye başarılar diliyoruz!

Yazar Orjinal Yazar

Siz Ve Biz Blog Editörü - Adana

Bir cevap yazın

1-25

Çukur Kızdırmaya Başladı!

okul-döneme-velilere-öneriler

Çocuklarımızın Okullarına Güzel Bir Başlangıç Yapabilmesi İçin Velilere Öneriler