Instagramda Bu Pozları Vermeyenleri Dövüyorlar

3 dk


50
5 Paylaşım, 50 Beğeni
instagramda bu pozları vermeyenleri dövüyorlar

Instagram çıktı güzellik anlayışı, fotoğraf çekme standartı bozuldu! Yeminlen bıktım bu pozları görmekten dediğimiz instagram pozlarını derledim bu yazımda sizin için.

Kahveyi bacak arasında gösteren poz

bacakarası

Kahvenin selülit yaptığı efsanesini gömercesine bacak aralarına koca bir kupa bardağını alıp poz veren hanımlar, sorarım size o kahve niye orda? Amaç, üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi?

Snapchat filtrelerini ss yapıp instaya atılan poz

snapchat

Tabii ki şu en güzel gösteren, cildi pürüzsüz yapıp, gözleri maviye boyayan, dudağı da hafif renklendiren filtreyi kullanıp, kaydedip bir screenshot aldıktan sonra #çokmuçokgüzeliz #yinemigüzeliz etiketleriyle instaya atılan ve beğeni üstüne beğeni beklenen pozdan bahsediyorum. Takip listenizde bunu yapan yoksa siz sadece doğa fotoğrafçılarını takip ediyorsunuzdur.

Abiye kıyafetin en göz alıcı dekoltesini gösteren poz

abiye

Bu pozu çok açık bir şekilde neye benzettiğimi zat-ı şahanelerinize söyleyim. Kızlar, regl dönemlerinde uzun süre oturdukları sandalyeden kalktıklarında hafif aralık Türkan Şoray dudağı ile verilen poz.

Tüm bacak gördüğümüz Tv pozu

bacak tv

Evde kalmaya ramak kalmış, aşk dünyası karmakarışık, aradığı ilişkiyi bulamamış, bulsa da ayrı düşmüş, hayatının bundan sonrasını bekar olarak idame ettirmek isteyen hanımlarca verilen bu pozda TV’de göreceğimiz program Esra Erol’da. Çok şükür ki artık onu da görmeyeceğiz kalkıyor yayından 😂

Haberim yokmuş gibi çek pozu

haberimyokmus

Bu bir sağ ya da sol profil resmidir. Ufka bakarken, derin düşüncelere dalmışken gibi çek beni; çünkü fotoğrafın altına ünlü bir söz yazacam.

Ayna karşısında verilen boy pozu

boydanpoz

Boydan fotoyu çekecek biri olmayınca ayna koşar imdada. Bir boy aynası bulmak zor olmayacaktır. Çünkü en sexy elbisemi giydim.

Tabii ki zengin sofra pozu

yemekpozu

Misafirlere hazırlanan envai çeşit yiyeceklerin sergilendiği, özenle süslenen masada fotoğrafı çekenin tersi yönünde hemen yanındaki kişiye doğru 30* derece kadar yan yatmış pozisyonu vermeyene o yemekler helal olmuyormuş❗️

Ve Sezonun modası Seksi Bambi Oturuşu

bambi

Nedir seksi bambi oturuşu; önce onu açıklayalım. Hani yere diz çöküp tüm gücünüzle sıkma, börek yapacağınız hamuru yoğurursunuz ya ha işte önünüzden hamur leğenini alıyoruz topuklarınıda poponuza değiyor işte o seksi bambi oturuşu oluyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

50
5 Paylaşım, 50 Beğeni
Smyrna

Efsane

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın