Hislerinize Göre Ne İzlediğinizi Tahmin Edelim

4 dk


51
12 Paylaşım, 51 Beğeni
tv-program-k

Ruh halimizin, isteklerimizin, duygularımızın besleyicisi nedir diye düşündünüz mü hiç? Hepsine denk gelmesek de izlediğimiz anda hangi duygularımızın, arzularımızın kabardığını gösteren televizyon programlarını sizler için derledik…

Evim Şahane

evim sahane

“Ayşe Hanım’ın mutfağını/salonunu yeniliyoruz bu hafta” diye söze dalan dış ses ve hemen akabinde beliren sırım saçlı (!) Selim Bey… Alışverişe giden ve istediğini alan Ayşe Hanım ve odasının perdesine, halısına hayatta vermem dediği parayı çok rahatlıkla trink satıcının eline sayarken yaşadığı mutluluk… Program ev ahalisinin açılan ağızları elleriyle kapattığı ve şahane şahane diye nidalar attığı yerde biter ve ekran başında izleyenler, evin odasını fuşyaya boyayıp televizyon için niş mi yapsak ; duvarı kırıp balkonu içeri mi alsak,  odanın tavanına gergi mi yaptırsak… Evinizin yenilenmesi isteği baş göstermişse Evim Şahane izlemişsiniz diyebiliriz…

Gardırop Savaşları

Hislerinize Göre Ne İzlediğinizi Tahmin Edelim

Kendinizi dışarı atıp mağaza mağaza dolaşıp birkaç kombin yapmak ve ne denediyseniz giyip giymeyeceğinize sonradan karar vermek istiyorsanız ve ürünlerin hepsini alıyorsanız Gardırop Savaşları programını izlemişsinizdir.

Arda’nın Mutfağı

ardanin mutfagi ncu sezon nci bolum

Pandispanyanızı kendiniz yapmak, çikolata ve limon kabuğunu aynı anda kullanarak pastanıza farklı bir doku vermek, börek hamurunuza mahlep koyarak güzel bir kıvam yakalamak istiyorsanız Arda’nın Mutfağı’nı izliyor ve kendinizi Chef de Cuisine hissediyorsunuzdur.

Kısmetse Olur

aaabe jpgWKBbK

Sevgilinize Doğum günü sürprizleri yapmak, ellerinizle mantı açmak ve boş boş trip atmak istiyorsanız Kısmetse Olur’un fırtınalı ilişkilerinden etkilenmişsiniz demektir.

Müge Anlı ile Tatlı Sert

bandicam

Çevrenizde gelişen olaylara merakla yaklaşıyor, öküzün altında buzağı arıyor, komşunuzun anlattığı, onun da başka bir komşusundan duyduğu olaya dedektif edasıyla kulak kabartıyor ve evde ölü bulunan gelinin katiline kesin kayınbabasıdır diyorsanız Müge Anlı’yı daha yeni kapatmışsınızdır.

Kim Milyoner Olmak İster?

d

Üst üste 3 genel kültür sorusuna doğru cevap verdiyseniz, kendinizi İlber Ortaylı gibi hissedip her soruyu ben bilirim havası yaşıyorsanız, etrafınızdakileri cahil görüyorsanız, Kim Miyoner Olmak İster Koltuğundan yeni kalkmışsınızdır.

Dünyayı Geziyorum

dunyayi geziyorum beyaz rusya

Bavulunuzu toplayıp Bora Bora adalarına kaçmak, envai çeşit yiyeceklerden tatmak, aman öyle de para yok böyle de deyip dünyayı gezeyim bari havasına girmiş iseniz çocuğu Yakupcan ile dünyayı gezen Özlem ablayı rol model olarak almışsınızdır.

Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru

Hislerinize Göre Ne İzlediğinizi Tahmin Edelim

Bu dünyanın yalan öteki dünyanın gerçek olduğunu düşünmeye başlamışsanız, işlediğiniz günahlar çevrenizde halay çekiyor ve size cehennem korkusu salıyor hissediyorsanız, peygamber efendimizin hayatını örnek alarak yaşamınızı idame ettirmeyi düşünüyorsanız Nur yüzlü Nihat Hatipoğlu ruhani duygularınızı titretmiş demektir.

Pepee

x KpC

Anam babam usulü büyüttüğünüz, poposundan şaplağı, kulaklarından ellerinizi eksik etmediğiniz çocuğunuza daha ılımlı yaklaşıp lütfen anneciğim, rica ederim babacığım gibi sözler kurmaya başladıysanız Şişu’nun etkisinde kalmışsınızdır.

A Spor

erman toroglu tosicin pozisyonunu uygulamali olarak yorumladi

Sana milyonlarca para ödeniyor, ayağımda bir topu bile çeviremiyorsun, öyle mi pas verilir, nereye şut atıyorsun, versene yanındakine ne bekletiyorsun gibi çıkışlarınız varsa Erman abiyi izlemiş ve oluşturduğu o ambiyansın ruhundan kopamamışsınızdır.

Karanlığın 50 Tonu

Grinin Elli Tonu

Christian Grey gibi size farklı duygular yaşatacak, yatak odanızı renklendirecek, ilginç tecrübeler edinmek istiyorsanız ya da Anastasia gibi her istediğinizi yapacak bir itaatkarınızın olmasını diliyorsanız, asansörde öpüşmeyi artık ayıp değil de heyecan verici buluyorsanız, 10 Şubat’ta izleyecek olsanız da hem dönen fragmanları hem de serinin ilk filmi Grinin Elli Tonu’nun kışkırtıcı etkisinden kurtulamamışsınız demektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

51
12 Paylaşım, 51 Beğeni
Smyrna

Efsane

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın