Geliyor Gönlümüzün Efendisi: Yaz Mevsimi

4 dk


45
5 Paylaşım, 45 Beğeni
yaz mevsimi

Yaz ayları ağır adımlarla gönlümüzü fethetmeye yaklaşırken bu çabuk bitesi gelen ayların neler getirdiğine bir bakalım istedik. Hazırlıklar yapılsın erken yaz yolculuğu başlasın!

İçine siyah sutyen giyilen şifon gömlekleryaz

Son dönemlerin trendi. Beyaz gömlek içine siyah sutyen giyip yazın geldiğini cümle aleme duyururuz. Esasen düzgün bir iç çamaşırı ile oldukça stil sahibi olabilirsiniz; lakin arkasından kopçasının sağa sola gittiği, kenarından köşesinden sökülmüş çamaşırlarla yapmayın bir zahmet!

Dallı güllü etekleriçekli etekler

Uçuş uçuş kloş, dallı, güllü etekler, ben geliyorum yaz, eteğim bu dönem tarz dedirten tiril tiril mini mini etekleri cadde boylarında görmeye başladıysanız geliyor en sevilesi mevsim.

Yerlere kadar uzanan askılı elbiseleryaz

Bu da bir dönemin en gözde trendlerinden… Öyle ki giymeyeni dövüyorlarmışçasına uçuş uçuş elbiseleri yaz boyu üzerinden çıkarmayanlar vardı. En işlek caddelerde hala görmemişseniz yaza uzaksınız demektir. Kavurucu sıcakların olmazsa olmazı kıyafetlerimizdendir.

Göğüs dekoltesi verip ip askılı gezemeyen kızlar için boleroyaz

Askılı body ya da elbiselerle gezemeyen; ama illaki bir dekoltem olsun isteyen kızlarımız için kurtarıcı bolerolar. Bildiğiniz kumaşı kısa gelen pek stil yansıtmayan kısa mini çeşitli kumaşlarda ceketler. Ergen tayfamızın vazgeçilmezi, eğer görmeye başladıysanız az kaldı kavurucu sıcaklara.

Tabi ki babetlerbabet

Babetsiz bir yaz düşünülemez. Rengarenk, bol çeşitli ama laf aramızda Smyrna’ya göre oldukça itici bu ayakkabıları gördüysek ufukta bir yaz bizi bekliyor demektir.

Bikini Diyetleribikini diet

Kışın soğuğunda bilmeden hissetmeden genişleyen bedenimize geçen yılki bikinimiz dar mı geldi ne 😱. Nisan mayıs ayları, nasıl gidecek bu vücudun yağları diye yakınmaya başlamışsak havada yazzz kokusu var.

Hangi Eda Taşpınar Mayokinisi Giysem Yarışındaki Kızlaryaz

Zaten bir kere Eda Taşpınar’ı ekranlarda görmeye başladıysak yaza ramak kaladayızdır. Eda Taşpınar, onun bikini ve mayokineleri ve de plajda hangisini giysem de plajların deniz kabuğundan şarap içen tanrıçası olsam diye düşünen kızlar. Bikini modelleri, Google aramalarında ilk sıraya aday olmaya başlamışsa o geliyor o geliyor!!

Bacaklı ya da ayak parmaklı deniz havuz fotoğraflarıdeniz bacak havlu

Bu fotoğraflar da bize bütün bir yaz öğğ dedirtecek manzaralardan. Bu fotoyu ilk atan yazı ilan etmiş denektir. Ardı arkası kesilmeyecektir. Bakalım bu yaz hangisi moda olacak.

Ay bayılacağım diyen Mona Lisa paylaşımlarımonolisa

Instagramın bu tarz paylaşımlarla dolup taşacağına da ekleyelim yazın klişelerine. Mizahşörlerin Mona Lisa’yı bile kendilerine malzeme yaptığı gümbür gümbür bir yaz kapıda.

Toplu taşımalardaki yoğun ter kokusu ve havasızlıkyaz

Yazı niye sevmiyorsun diye sorulduğunda verilecek ortak cevap: Ter kokusu, havasız toplu taşıma araçları. Yoksa yaz sevilmez mi? Bebektir o, özlemdir o:)) abartmış olabilirim😅. Ancak yaz deyince akla maalesef ki bu görüntüler de gelmiyor değil.

Parmak arası şıpıdık terliklerparmak arası

Keşke herkes şöyle terlikler, parmak arası sandaletler tercih etse. Ayağından fırlayacakmış gibi topuğuna vura vura terlik giyenleri görürseniz boşvermişlik seviyenizde çıtayı biraz yukarıya çıkarın. Çünkü yaz geliyor.

Alevli şortlaryaz

Artık hayatının seksini yapmak isteyen ancak bir türlü ona yanaşacak sarışın mavi gözlü uzun bacaklı hatunu bulamayan erkekimsi varlıkların alev alev yandığı şortların mağaza raflarından hızla azaldığını fark ediyorsak buram buram alev alev yanan bir yaz kapıyı tıklatmaya başlamış demektir.

Güneşe ateş eden adamlar

yaz

Adana’dan bu sene gelecek yaz haberi tabiki resimdeki gibi bir başlıkla yaz akşamlarınıza renk katacak. Önce silah, sonra roket belki bu yaz da Rusya’dan şifrelerini çalıp nükleer füzeleri falan fırlatabiliriz. Burası Adana!

Köpük partileriyaz

Yaza ıslaklık, su ve tabiki köpük yakışır. Köpük partilerinin grup seksi andıran manzaraları da yaz klişeleri arasında yerini alırken, müşterilerini ilk köpükleyen otel, bu sezonu çoktan açmış demektir. Hazır olun, vıcık vıcık bir yaz geliyor.

Ve Yaz aşkları

yaz

Geldi Nisan Mayıs ayları gevşer gönül yayları… Aşık olasımız gelir bu aylarda ve haziran başı fitili yakarız; lakin en geç Ekim 4’te bu işi bitiririz. Gevşeyen gönül yaylarınızın Ekim’de fırlatılıp atılmasını istemiyorsanız sıkı tutun güm güm atan kalbinizi.

Şimdiden güzel bir yaz dileğiyle…


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

45
5 Paylaşım, 45 Beğeni
Smyrna

Efsane

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın