Evlilik Programları Yayından Kalkmadan Bir Katılayım Diyorsanız Bu 13 Özelliğe Sahip Olmalısınız

3 dk


107
7 Paylaşım, 107 Beğeni
KHKnın-yetkisiyle-evlilik-

Şu gündüz kuşağını donatan, hangi kanalı açsan evlenmek istiyorum diye yana yakıla dolaşılan tv programlarına katılmak ne kadar da basit hiç düşündünüz mü? Oturup da bir programı izlemişliğim yok; zaplarken de hepsine denk geldiğim için katılımcı standartını görmemek mümkün değil. İşte evlilik programlarına katılabilmeniz için aranılan özellikler:

1. Konuşmayı bilmenize gerek yok. ağzınıza ne geliyorsa söyleyin. Cümlelerinizde mantık arayacak olan yok. Örnekte olduğu gibi.

konuşmak

2. Ancak göbek atmayı iyi bilin. O şart bir kere. her türlüsü olur. En revaçta olanı poponuzun net görüneceği dar bir pantolon veya tayt ile yapacağınız kalça kıvırtma. Bilmiyorsanız sağa sola sallamanız yeterli. Önemli olan yakın çekim popo ya da apachi dansı. Ne kadar dengesizce hareketler yaparsanız o kadar tekrarı istenir sizden.

göbek atma

3. Onu yapamıyorsanız bet sesinizle şarkı söyleyin. Hatta talip olduğunuz hanım örtülü falansa ilahi söyleyin. ilahideki manevi huzuru karşınızdaki aşılayın, belki maneviyatımı dalgalandırdırnız beyefendi deyip kollanıza atlar…

arkı söylemek

4. Mutlaka göz pınarlarınız hep dolu olsun. Her an ağlayacakmış hissi verin, sonra hareketli müzik çalsın kızkardeşinizin düğünündeymişsiniz gibi oynayın.

ağlamak

5. “Babam karşı çıksa da ben onu çok sevdim babam şimdi benle konuşmayacak artık.” Cümlesi en güçlü kalkanınız olsun.

babama karşı geldim

6. Ani atarlarınız giderleriniz olsun. Stüdyoyu terk edin. Gelen çiçekleri atın bir kenara. Hayır ben senden elektrik alamadım. “Allahım ben evlenemeyecek miyim?” deyip Hülya Koçyiğit edasıyla çıkın.

atarlı

7. Gelir tespit idaresi gibi karşı tarafın neyi var neyi yok öğrenin. Evin var mı? Araban var mı? Bankada birikmişin var mı? Üstüme yapacan mı? Bakın en can alıcı sorudur, sakın es geçmeyin. Tekrar yazıyorum. Üs-tü-me ya-pa-can mı??

ml mülk sorma

8. Öyle size talip, her geleni beğenmeyin. Bu işin şanındandır. Geleni beğenirseniz size yol görünür. Görünemezsiniz artık televizyonlarda vallah evlendiriverirler sizi. Taliplerinizdeki özellikler birebir Kıvanç gibi olmalı. Öyle çıtayı Çatalca- Kocaeli Platosuna koymayın. Ağrı Dağı’na çıkarın. Amaç asla evlenmek değildir. Unutmayın.

talipleri beğenmemek9. “Bulunmaz hint kumaşı gibi davranın, kendinizi ağırdan satın. Siz bir Adriana Lima, Angeline Jolie, Beyonce’sunuz; Ayşe, Fatma, Hayriye değilsiniz” algısı oluşturun. Kurallarınız olsun mutlaka.

hint kuması

10. Çingeneler gibi kavga etmeyi öğrenin. Saç baş yolun. Küfür edin. Hazmedilir merak etmeyin. Bu ülke neleri hazmetmedi ki.

kavgalar

11. Bardak çanak kırmaktan asla geri kalmayın. Parasını almıyorlar sizden. Reyting alınmasına yol açtıysanız, size bir takım hediye bile ediyorlar.

bardak fırlatma

12. Gözde gelin ya da damat adayı olduysanız bir skandal patlatmalısınız ki sizden ümit kesilmesin. Reytingin dibine dibine vurun. Başka bir adamla ya da kadınla sarmaş dolaş fotoğraflarınızı instagrama sızdırın.

skandal

13. Duygu sömürüsü yapın. Çocuğunuza ekmek bulamadığınızı anlatırken evlilik programında olduğunuzu unutun. Sömürünüzü yapın ve uçkur peşinde koşmaya devam edin. Unutulur 2 dakika sonra boşverin.

duygu sömürüsü


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

107
7 Paylaşım, 107 Beğeni
Smyrna

Efsane

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın