Erkeklerin Dikkatine!


takma-tırnak
ERKEKLERİN, HANIMLAR İLE OLAN İLİŞKİLERİNDE DİKKAT ETMESİ VE UYGULAMASI ELZEM OLAN OLMAZSA OLMAZ DAVRANIŞ BİÇİMLERİNİ SİZLER İÇİN DERLEDİK.


1- Öncelikle alış-veriş meraklarına ortak olun. İndirim kampanyaları hakkında bilgilendirin. Alış-veriş çantalarını taşımaktan gocunmayın. Sizi daha çok sevecekleri garantidir.


2- Onlar sevgilerini fazlasıyla belli ederler. Erkeklerin seni seviyorum diyememelerinden ve sevgilerini belli edemeyişlerinden şikayetçilerdir. Sevgi, ilgi ve anlayışınızı eksik etmeyin.


3- Diğer hanımlar ile olan tatlı rekabetlerinde yanlarında yer alın. Daha zeki ve güzel olanın o olduğunu hissettirin.


4- Özel günlerinde anlayışlı tarafınızın dozunu arttırın. Gıdasal olarak tatlı ve türevleri ile gerginliklerinin sizin üzerinize yoğunlaşmasını engelleyin.


5- Dişlerinize özen gösterin. Çok önem verirler. Ağız bakım ürünleriyle iyi geçinin. Dişlerinizi her gün fırçalayın.


6- Koku alma duyuları çok gelişmiş olduğundan ötürü, kesinlikle ter kokmaktan kaçının. En fazla iki günde bir duş almayı ihmal etmeyin.

e

7- Önem verdikleri sadece kendi saçları değildir. Saçlarınıza iyi bakın ki onlar da size iyi baksınlar.


8- Ayakkabı sevdaları sizinkileri de kapsar. Tertemiz, şık ayakkabılara sahip olun. Bazı hanımlar ilk olarak, ayakkabı tercihlerinize ve temizliğine dikkat ederler.


9- Saçları ile ilgili değişikleri sakın ama sakın es geçmeyin. Çok sinirlenirler. Mutlaka fark etmeniz ve öyle olmasa dahi olumlu bildirimde bulunmanız gerekmektedir. Bu durum yeni alınmış olan ayakkabı veya elbiseleri için de geçerlidir.


10- Sizin için fedakarlıkta bulunarak giriştikleri ve bin bir acıya katlanarak gerçekleştirdikleri kişisel bakımlarının boşa olmadığını bilmek isterler.


11- Sosyal ortamlarda karşılaştığınız hem cinsleri ile göz temasından uzak durun. Bu sağlıklı bir ilişki için, en azından sizin sağlığınız için çok önemlidir.


12- İlkleriniz arasında olmak isterler. Özel olduklarını belli etmekten çekinmeyin. Daha önce kimseye hissetmediğiniz duygularınızı onda tecrübe ettiğinizi söylemek de çok işe yarayabilir. Hayatınızı, O ve ondan sonrası şeklinde ikiye ayırın.

uzun saclar icin bayan sac modelleri e

13- Kilo ve yaşları ile ilgili olumsuz söz, şaka hatta ima da dahi bulunmayın. Öyle olmasa dahi, O kesin kilo vermiştir ve gençtir. En azından genç gösteriyordur.


14- Unutmayın, topuklu ayakkabıları onları daha çok güzelleştirmiştir. Yeni alınan kıyafetleri ile tarz olduklarından bahsedin. Beğeninizi ifade edin.


15- Kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlar mı? tam bilinmez ama zeka barındıran komiklikler, şakalardan hoşlandıkları kesindir. Cem Yılmaz kadar olmasa da en azından Can Yılmaz kadar şakalar yapmaktan geri kalmayın.


16- Sürprizler yapın. Ne olduğu çok da önemli değildir. Beklemediği bir anda düşünmüş olmanız hoşuna gidecektir.


17- İlgi alanlarına yönelik sohbetler edin. Bu durum paylaşım alanlarınızın fazlalığına işaret eder. Bu çok hoşlarına gidecektir.


18- Özel günlere önem verirler. Özeliniz olmak istedikleri için, bu tip günleri hatırlamanız onlara verdiğiniz değeri göstermesi açısından önemlidir. İhmal etmeyin.

iste unlulerin sac modelleri e

19- Klasik olmasına rağmen çiçek her zaman işe yarar. Nadiren de olsa çiçek sevmeyen bir hanıma bile denk gelmiş olsanız, düşünceli olduğunuzu göstermesi yönünden artı puan almanızı sağlar.


20- Hanımlar laubali erkeklerden haz etmezler. O nedenle kesinlikle, fazla sırnaşık olmayın. Biraz mesafeli, biraz da snob olun. Bu sizi çekici hale getirecektir.


21- Kararlı, karakterli, karizmatik erkeklerden hoşlanırlar. Öyle olun. Olamıyorsanız, öyleymiş izlenimi verin.


22- Yemek yapmak istemiyorsa, yemek sipariş etmeyi ya da dışarıda yemek yemeyi teklif edin. Pek bilinmez ama bu en çok önem verdikleri maddelerden biridir.


23- Sinemaya gittiğinizde Onun istediği filme bilet alın. Böylece, Onun düşünce ve fikirlerine verdiğiniz önemi hissettirmiş olursunuz.


24- Kendileri haricindeki hem cinsleri ile duygusal ve cinsel birliktelik kurmayın. Altıncı hisleri ile mücadele edemezsiniz. Mutlaka hissederler.

hairstyles e

25- Sosyal ortamlarda gözlerinize söyleyin cahil olsunlar. Toplu mekanlarda fel fecir okumasınlar. Fark ederler. Kaçarı yoktur.


26- Yanlarında, ne olursa olsun kesinlikle başka bir hanımı övmeyin. En çok gıcık oldukları, pek bilinmeyen özelliklerinden biridir. Bizden uyarması!


27- Kıskanılmaktan hoşlanırlar. Çünkü ilgi ve alakanızın belirtisidir. Ancak dozunu iyi ayarlamanız şarttır.


28- Hal ve hareketlerini kısıtlamadan, önerilerde bulunun ki onun her yönü ile ilgilendiğinizi bilsinler. İlgi ve alaka göstermeniz asli görevinizdir.


Orjinal Yazar

SizveBiz Blog Editörü | İronist | Sinema | Tv | Dizi | Eleştirmen

Ciddi Şakacı | Empati Uzmanı | İnsancıl Bir Hayvansever

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri