içinde

Engelliler İçin Sosyal İçerik Platformu engellilerdostu.com

Engelli ve yakınlarına yönelik haber, bilgi ve eğlenceli içerikler üretmek amacıyla 2017 yılı Kasım ayında yayın hayatına başlayan engellilerdostu.com, büyümeye devam ediyor.

Ülkemizde yaklaşık 10 milyon engelli bulunuyor. Böyle büyük bir çoğunluğa sahip olan bu dezavantajlı kesimin Anayasa ve Kanunlar ile teminat altına alınmış birçok hakkı bulunmaktadır. İşte sürekli büyümeye devam eden bu site, engelli haklarını klasik haber anlayışından uzak engelli haklarını ve engelli haberlerini sosyal içerik platformu bakış açısıyla sizlere sunmaya çalışıyor. Engelli ve yakınlarının beğenisini kazandı. 

Son yılların trendi haline gelen sosyal ağ tabanlı web siteleri arasına her gün bir yenisi daha ekleniyor. Sosyal içerik platformu anlamında engelli ve yakınları için ilk olma özelliği taşıyan engellilerdostu.com’a başta engelli ve yakınları olmak üzere tüm herkes üye olabilir, bildiği ve deneyimlediği her türlü bilgiyi yönetici onayına bağlı olarak site sağ üst kısmında yer alan İçerik Ekle kısmından yayınlayabilir.

Site hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz linke tıklayabilirsiniz…

Bir cevap yazın

Yalancı 14 Mart

Tanrı’ya İsyanım