Efsane Geri Döndü!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Başladı!


2-14

Tam Manasıyla Efsane Geri Döndü!

Yeni yayın döneminin merakle beklenen yapımlarından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezon açılışını 25 Eylül'de ekranlara gelerek gerçekleştirdi. Hayırlı olsun!

Uzun zamandır sabırsızlıkla bekleyen hayranlarını, dün akşam ekranlara gelerek sevindirdi. Ancak, Ufak Tefek Cinayetler dizisi için üzücü bir sonucun ortaya çıkmasına neden oldu.

Ufak Tefek Cinayetler reyting sıralaması Total Gurubunda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ardından ikinci oldu. AB Gurubunda ise yine Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ardından üçüncü oldu. Tam manasıyla Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ardında kaldı desek yanlış olmaz.

Eşkiya Ekranlara Hakim Oldu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kıbrıs sahneleriyle başladı. Dizi ekibi iş ve tatili birleştirmeyi başarmış. Hızır Çakırbeyli meşhur masasını Kıbrıs otellerinden birinde topladı ve yeni sezonun ilk infazını da orada gerçekleştirdi.

Dizi yeni sezona hızlı bir başlangıç yaptı. Hayranlarından olumlu tepkiler aldı. Diziye sürpriz iki isim katıldı. En son Kahraman Koçovalı karakterine hayat veren Mustafa Üstündağ ile Kurtlar Vadisi dizisindeki Yalçın Bulut karakteriyle hafızalara kazınan Hüseyin Avni Danyal. İki başarılı ve popüler aktör ile kadrosunu güçlendiren diziye yeni sezonun hayırlı olmasını diliyoruz. İyi Seyirler!


Orjinal Yazar

SizveBiz Blog Editörü | İronist | Sinema | Tv | Dizi | Eleştirmen

Ciddi Şakacı | Empati Uzmanı | İnsancıl Bir Hayvansever

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Bunu bir arkadaşa gönder