Dizin Sevenlerini Şok Eden Haber!

Yeni Sezon Fragmanı Neden Hala Yayınlanmadı?


2

Diriliş Ertuğrul Hayranları Merak İçinde

Yeni sezon fragmanı neden hala yayınlanmadı? Dizinin yeni sezon başlama tarihi neden hala açıklanmadı? Yayıncı kanal ile dizinin yapım ekibi arasında anlaşmazlık mı var? gibi bir çok soru gizemini hala koruyor.

TRT1‘in en çok seyredilen ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan yapımı Diriliş Ertuğrul‘un yeni sezon fragmanı henüz yayınlanmadı.

Diğer televizyon kanallarının iddialı yapımları birbir yeni yayın dönemlerini açarken, Diriliş Ertuğrul‘un henüz başlamamasının sebebinin, çekimlerinin dün başlamış olmasından kaynaklandığına dair söylentiler var.

Dizinin Resmi Sosyal Medya Hesaplarından;

“Kamuoyu Duyurusu! Diriliş Ertuğrul” dizimizin yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam etmektedir. “Diriliş Ertuğrul” daha önceki sezonlarda olduğu gibi yeni sezonda da heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyenleriyle buluşacaktır. Bu doğrultuda ekibimiz kostüm, sanat ve koreografi çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Dünyanın pek çok bölgesinde 65’ten fazla ülkede beğeniyle takip edilen dizimiz yeni sezonda da ”Diriliş Ertuğrul” konseptiyle devam edecektir. Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.” açıklaması yapıldı.

Bu açıklama da kafalarda soru işaretleri uyanmasına sebep oldu. Aynı gün, saat ve kanalında yayınlanacağına dair bir ibare barındırmaması, dizinin hayran kitlesini meraklandırmaktan başka bir işe yaramadı.

Dizi geçen sezon gerçekleşen finalinde yürekleri ağızlara getirmeyi başarmıştı. Diziyle ilgili ilgi çeken söylentilerden biri de, dizinin oyuncu kadrosuna Burak Özçivit‘in katılacağı haberi oldu.

Geçen sezona Ekim ayında başlayan dizinin bu alışkanlığını bu sezon da devam ettireceği ve büyük ihtimalle Ekim ayı ortalarında yayınlanacağı konusunda beklentiler var.

Diriliş Ertuğrul‘un en kısa sürede yayınlanmasını temenni ediyoruz. İyi Seyirler!

Dirilis

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Orjinal Yazar

SizveBiz Blog Editörü | İronist | Sinema | Tv | Dizi | Eleştirmen

Ciddi Şakacı | Empati Uzmanı | İnsancıl Bir Hayvansever

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri