Dizide Şok Değişim!

Geçen sezonun ilgi ile izlenen dizilerinin, bu sezona baştan aşağı yeniliklerle girmesi trendine İstanbullu Gelin de eklenmiş gibi görünüyor.


aaa-1

Yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Star TV’nin geçen sezon ilgi izlenen fenomen dizisi İstanbullu Gelin‘in bu seneki performansı nasıl olacak?

İstanbullu Gelin dizisinin yayınlanmasına günler kala, dizinin fragmanında göze çarpan dikkat çekici yenilikler, yeni sezonun iddalı yapımlarından biri olacağına işaret ediyor. Senaryoda o kadar çok değişiklik yapılmış ki, yeni başlayan bir diziyi seyrediyormuşsunuz izlenimi alacağınız kesin. Dizinin fanatiklerinin bu radikal değişiklikleri, nasıl karşılayacağı konusu merak uyandırıyor.

Bu sezon İstanbullu Gelin, yeni oyuncular ve yanlarında getirdikleri kendileri gibi yeni hikayelerle evlerimize konuk olacak.

Dizinin castına bu sezon 4 yeni oyuncu daha eklendi. Deneyimli oyuncu Meral Çetinkaya, Ülfet karakterine hayat verecek. Nihal Yalçın ise, Güneş olarak Ülfet’in yardımcısı rolünde karşımıza çıkacak. Faruk (Özcan Deniz) ve Süreyya‘nın (Aslı Enver) kızı Yaz karakterine de Ahsen Eroğlu hayat verecek. Son olarak, Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde rol almış olan Kaan Çakır, başarılı bir işadamı olan Okan Korkmaz’ı canlandıracak.

İstanbullu Gelin’in yeni sezonunda oyuncu kadrosuna eklenen ve Ülfet karekterine hayat verecek olan, deneyimli aktrist Meral Çetinkaya’nın dizi için büründüğü dikkat çekici yeni imajı çok beğenildi.

Bakalım; köklü, zengin ve bir o kadar da güçlü olan Boran ailesi, Meral Çetinkaya’nın canlandırdığı Ülfet Kavaklı’yı nasıl karşılayacak? Gerçek bir oyuncuda olması gereken, alışık olduğumuzdan çok farklı bir rolle karşımıza çıkacak olan Çetinkaya, kendisi gibi deneyimli oyuncu İpek Bilgin‘in canlandırdığı Esma’nın uzun yılladır görüşmediği görümcesi Ülfet Kavaklı’ya hayat verecek.

Geniş bir izleyici kitlesine sahip  olan İstanbullu Gelin’in heyecan dolu geçen sezon finalinde, Faruk (Özcan Deniz) ve Süreyya (Aslı Enver) bütün aksilik ve olumsuzluklara rağmen kızlarını kucaklarına alabilmişlerdi. Merakla beklenen dizinin yeni sezonunda, olaylar Ahsen Eroğlu‘nun canlandıracağı Yaz’ın etrafında geçeceğe benziyor.

İstanbullu Gelin dizisine ve yeni sezonda yayına girecek diğer yapımlara bol raytingler dileğinde bulunarak, iyi seyirler diliyoruz.


Orjinal Yazar

SizveBiz Blog Editörü | İronist | Sinema | Tv | Dizi | Eleştirmen

Ciddi Şakacı | Empati Uzmanı | İnsancıl Bir Hayvansever

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri