içinde

Çukur Kızdırmaya Başladı!

Show TV’de ekranlara gelen fenomen dizi Çukur için geri sayım başladı. Dizinin fanatikleri heyecan içinde 2. sezonu beklerken, yapım ekibinin geri sayım için hazırladığı videolar sinirleri gerdi!

Yeni sezonun ilk bölümü 17 Eylül Pazartesi (Yarın)  günü ekrana gelecek. Yeni katılan isimlerle birlikte çok farklı bir Çukur izleyeceğiz. Karakuzular olarak isimlendirilen yapılaşmanın liderleri Berkay Ateş ve Erkan Avcı’nın canlandırdıkları karakterler, dizinin izleyici kitlesine zor anlar yaşatacağa benziyor.

Çukur’un resmi twitter hesabından yayınlanan geri sayım videoları dizinin hayranlarını çok kızdırdı!

Dizide Karakuzular’ın liderlerinden Mahsun karakterini canlandıran Berkay Ateş, önceki gün yayınlanan videoda duvara ne anlama geldiği henüz bilinmeyen kendi sembollerini ve 2 rakamını yazarken görülüyor. Ancak alaycı ve küçümseyici tavırları izleyicileri sinirlendirmekten başka bir işe yaramadı.

Dizide Karakuzular’ın diğer liderlerinden Çeto karakterini canlandıran Erkan Avcı, bugün yayınlanan videoda izleyicileri sinir eden bir gülümse ile önde görülüyor. Sağ ve sol omuz arkalarından kadraja giren Karakuzular üyesi iki kimsesizden biri duvara sembollerini yazarken diğeri de 1 rakamını çiziyor. Videonun sonunda da Çeto, 1 rakamını işaret ediyor.

Yazar Orjinal Yazar

Siz Ve Biz Blog Editörü - Adana

Bir cevap yazın

1-24

Tarık Akan’ı Rahmetle Anıyoruz!

1-27

Jet Hızıyla Devam Kararı Alındı!