içinde

Çukur İzlenme Rekoru Kıracak!

Çukur İzlenme Rekoru Kıracak!

Dizinin resmi sosyal medya hesabından bugün yayınlanan 2. sezon 3. bölüm fragmanı tam manasıyla yürekleri ağızlara getiren cinsten. Baştan sona heyecan – aksiyon dolu fragman gündemi alt üst etti. Merakları cezbeden sahne ve sekanslarla dolu fragman Hollywood stüdyolarında hazırlanmış izlenimi veriyor. Öyle etkileyici bir şekilde kurgulanıp montajlanmış ki, ülkemiz sinema – dizi sektörü açısından bizleri gururlandırıyor. Emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz.

Bir Yıldız Doğmadı Ama Parlamaya Başladı!

Diziye bu sezon Cumali Koçovalı karakteri ile dahil olan Necip Memili‘nin gösterdiği performans büyük ilgi ile karşılandı. Başarılı oyuncu diziye renk ve derinlik kattı. Senaristlerin de işini kolaylaştırdı. Öyle kendine has karizmatik ve tek düze dünya görüşü olan bir karakter ki, senaristler onun etrafında diziyi kurgularken ellerinde bolca malzeme buluveriyor. Ve bir bakıma Cumali Koçovalı, izleyicilerin iç sesini dile getiriyor. Sosyal medyada bir çok kullanıcın söylemek istediği ”Adamlar bütün aileni katletmiş sen tutturmuşsun karım da karım” sözlerini o dile getirdi. Senaristler bu yolla izleyici yakalamayı da başarmış oldu. Necip Memili‘nin başarılarının devamını diliyoruz.

Fragman Cumali‘nin ”Takır Takır İndirecez” sözleriyle başlıyor. Bu da tam olarak Çukur hayranlarının söylemek istediği bir cümle. Devamında ”Çünkü Biz Koçovalıyız Olum” dedikten sonra Yamaç‘tan yumruğu yiyiyor. Evet maalesef görmek istemediğimiz hareketler bunlar ama ne var ki oluveriyor. Her ne olursa olsun büyüklere el kaldırmama düsturu ile yetişen bizlere ters gelen hareketler bunlar. Yamaç‘ın sesinden gelen, fragmanın sonunda ki ”Ya Alacaz Ya Ölecez” cümlesi de çok etkileyici bir son olarak seçilmiş. Çukur‘un 2. sezon 3. bölümünü merakla bekliyoruz. İyi Seyirler!

Yazar Orjinal Yazar

Siz Ve Biz Blog Editörü - Adana

Bir cevap yazın

2-14

Efsane Geri Döndü!

1-36

Nazardır O Nazar!