Çukur Hayranlarına Kötü Haber!

Geçen sezonun ses getiren yapımlarından olan ''Çukur'' el değiştiriyor. Vizyon tarihi 17 Eylül olarak açıklanan diziyi ve Çukur'u ''Kara Kuzular'' ele geçiriyor.


1-12

Geçen sezonun sonlarına doğru dizinin reytinglerinde yaşanan ani düşüş, Ay Yapım’ın dizide farklı bir varyasyona gitmesine yol açmıştı. Kara Kuzular ile tanışmamızda tam bu zamana denk gelmişti. Çukur‘un fanatiklerinin, Kara Kuzular ile tanışmalarına hiç memnun olmayacakları bir sezon bizleri bekliyor.

İlginç bir sembole sahip yüzükleri ile Kara Kuzular, Çukur’un geçen sezon final sahnesinde dikkat çekmişti. Bu Çukur’ da nasıl bir hikmet var ise, önüne gelen onu ele geçirmeye çalışıyor. Bu sezon bolca haşır neşir olacağımız Kara Kuzular da, Çukur’da hüküm süren Koçovalıların iktidarını sonlandırıp çok değerli bir bölgeye dönüşen Çukur’u ele geçirmek isteyen yapılaşmalardan biridir.

Yapılaşmalardan biridir dedim çünkü, Kara Kuzular reytinglerde hatırı sayılır bir yükselme yapamazsa muhtemelen yerini başka bir gruba terk edecektir.

Kara Kuzular‘ın beynini solda gördüğünüz ünlü oyuncu Erkan Avcı, kaba kuvvetini ise sağda gördüğünüz ünlü oyuncu Berkay Ateş canlandıracak.

Senarist ekibi geçen yıl yaşadıkları kaybı, reytinglerde tekrar yaşamamak adına sadece Kara Kuzular‘a bel bağlamama kararı almışlar. Yeni sezonda işi sağlama alıp, Akın ve Cumaali karakterlerini mahalleye geri döndürüyorlar. Yalnız hangi oyuncuların canlandıracağı konusu gizemini hala koruyor.

Yayınlandığı gün sosyal medyada geniş yankı uyandıran Çukur’da hakimiyet savaşının başlayacağı yeni sezonun hayırlı olmasını diliyor sabırsızlıkla 17 Eylül‘ü bekliyoruz. İyi seyirler.


Orjinal Yazar

SizveBiz Blog Editörü | İronist | Sinema | Tv | Dizi | Eleştirmen

Ciddi Şakacı | Empati Uzmanı | İnsancıl Bir Hayvansever

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri