içinde

Boombox Teması Ve Türkçe Dil Dosyaları

Bloğumuzda da kullandığımız Boombox teması viral özelliklerle dolu, en güçlü viral içerik oluşturucusu tarafından desteklenen, son derece özelleştirebilir düzeni ve temasıyla üst düzey bir tasarıma sahiptir. Haber, liste, anket veya küçük testler oluşturabilir, onları sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Tema her geçen gün daha da iyi özellikler ile güncellenmekte, yazılım ekibi sorun ve isteklerinize çok hızlı yanıt vermektedir. Daha önce kullandığımız Newspaper Temasına göre birçok artı özellik barındırmaktadır.

Temayı yükledikten sonra tek sıkıntısı dil desteği olup, uzun uğraşlar sonunda %100 Türkçe çevirisini yapmış bulunmaktayız. Çeviride bulunan ufak tefek hataları da zaman içinde karşımıza çıktıkça güncelleyip burdan güncel halini paylaşacağız.

Temayı incelemek isteyenler DEMO ‘sunu inceleyebilir ve beğenirse satın alabilirler. Kurup denemek isteyenlerde internetten bir sürümünü bulup kurup deneyebilirler. Ben etik ve emeğe saygı anlamında Tema dosyası paylaşmıyorum.

Hiç bir yerde bulamayacağınız güncel ve %100 Türkçe çevirisini indirebilirsiniz.

BOOMBOX TR DİL DOSYASINI İNDİR Güncelleme—11.05.2019

Emek karşılığı yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

Boombox Tema TR Dil Dosyası: Dil dosyamızı “/public_html/wp-content/languages/themes” içine atın.

Boombox Zombify İçerik Ekleyici Tr Dil Dosyası: Dil dosyamızı “/public_html/wp-content/languages/plugins” içine atın.

Boombox-Theme-Extensions Tr Dil Dosyası: Dil dosyamızı “/public_html/wp-content/languages/plugins” içine atın.

Temayla ilgili soru ve önerileriniz için yazabilirsiniz..

Yazar Ümit GÜL

Siz Ve Biz Blog Editörü Adana

78 Yorum

Yorum Bırakın
 1. Merhaba

  Boombox temasını satın aldım. Neredeyse %90’ı bitti ama bir türlü temanın kendisine ait iletişim formunda problem yaşıyorum. ‘Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin!’ diye bir hata alıyorum. Temanın dokümanlarını incelediğimde ayarlar – genel – email adresi üzerinden gerçekleştirileceği yazmakta bu sorunu siz nasıl hallettiniz? Contact Form 7 eklentisini biliyorum. Yalnız benim tercihim temanın kendi formunu kullanmaktan yana.

  Ekstra olarak kayıt sistemindeki mail onayı gönderiminde problem yaşıyorum. Herhangi bir mail göndermiyor. Doğal olarak Buddypres eklentisinde etkinleştir kodunu alamıyorum. Bu sorunu nasıl hallettiniz?
  Teşekkür ederim.

  • Natro’dan kontrol panelinize ve Cpanel’e nasıl ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ftp şifrenizi biliyorsanız Filezilla gibi ftp programı kurarak site dosyalarınıza ulaşabilir ve dil dosyalarınızı yükleyebilirsiniz.

 2. Merhabalar,
  Boombox Tema TR Dil Dosyası: Dil dosyamızı “/public_html/wp-content/languages/themes” içine atın.

  Boombox Zombify İçerik Ekleyici Tr Dil Dosyası: Dil dosyamızı “/public_html/wp-content/languages/plugins” içine atın.

  Boombox-Theme-Extensions Tr Dil Dosyası: Dil dosyamızı “/public_html/wp-content/languages/plugins” içine atın.
  diye yazmışsınız fakat ben bu işlemlerin nasıl yapılacağını bilmiyorum…
  bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.
  Teşekkürler

  • Merhaba, bunu ftp programı ya da sitenizin Cpanel’inden yapmanız lazım. Bu konuda site yönetici paneli veya ftp şifreleri gerektiğinden maalesef yardımcı olamam. Ama zor değil, cpanel’i açarsanız rahatlıkla yapabilirsiniz. Saygılarla.

Bir yanıt yazın

ahmet-umit-yeni-kitap

Gümbür Gümbür Gelen Ahmet Ümit Kitabının Ayak Sesleri

düşünn

Düşün