içinde

Boombox Teması Ve Türkçe Dil Dosyaları

Bloğumuzda da kullandığımız Boombox teması viral özelliklerle dolu, en güçlü viral içerik oluşturucusu tarafından desteklenen, son derece özelleştirebilir düzeni ve temasıyla üst düzey bir tasarıma sahiptir. Haber, liste, anket veya küçük testler oluşturabilir, onları sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Tema her geçen gün daha da iyi özellikler ile güncellenmekte, yazılım ekibi sorun ve isteklerinize çok hızlı yanıt vermektedir. Daha önce kullandığımız Newspaper Temasına göre birçok artı özellik barındırmaktadır.

Temayı yükledikten sonra tek sıkıntısı dil desteği olup, uzun uğraşlar sonunda %100 Türkçe çevirisini yapmış bulunmaktayız. Çeviride bulunan ufak tefek hataları da zaman içinde karşımıza çıktıkça güncelleyip burdan güncel halini paylaşacağız.

Temayı incelemek isteyenler DEMO ‘sunu inceleyebilir ve beğenirse satın alabilirler. Kurup denemek isteyenlerde internetten bir sürümünü bulup kurup deneyebilirler. Ben etik ve emeğe saygı anlamında Tema dosyası paylaşmıyorum.

Hiç bir yerde bulamayacağınız güncel ve %100 Türkçe çevirisini indirebilirsiniz.

BOOMBOX TR DİL DOSYASINI İNDİR Güncelleme—11.05.2019

Emek karşılığı yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

Boombox Tema TR Dil Dosyası: Dil dosyamızı “/public_html/wp-content/languages/themes” içine atın.

Boombox Zombify İçerik Ekleyici Tr Dil Dosyası: Dil dosyamızı “/public_html/wp-content/languages/plugins” içine atın.

Boombox-Theme-Extensions Tr Dil Dosyası: Dil dosyamızı “/public_html/wp-content/languages/plugins” içine atın.

Temayla ilgili soru ve önerileriniz için yazabilirsiniz..

Yazar Ümit GÜL

Siz Ve Biz Blog Editörü Adana

72 Yorum

Yorum Bırakın
  1. Dil dosyamızı wp-content/themes/boombox/languges değil wp-content/languges/themes dizinine atarsak sorun düzelecektir. Buna rağmen sorun devam ediyorsa özelden yardımcı olmaya çalışacam. Bu şekilde çözen arkadaşlar sonucunu belirtirse diğerlerine de yardımcı olmuş olurlar.

    • Sertan bey merhaba. Muhtemel gözden kaçan küçük birşey var. Dil dosyaları bizde ve yükleyen diğer sitelerde sorunsuz çalıştı. Site adresinizi ve iletişim numaranızı mail ataranız dönüş yapıp beraber kontrol edebiliriz.

    • Merhaba Ümit Bey. Yeni bir kurulum yaptım, tarif ettiğiniz şekilde tekrar dosyaları gönderdim. Şu an için sorun çözüldü site Türkçe’ye döndü, teşekkür ediyorum. Ancak anlamadığım durum geçen yaptığım zaman da aynı şekilde yüklemiştim olmayınca temanın languages bölümüne atmıştım hiçbir şekilde olmamıştı.

Bir cevap yazın

ahmet-umit-yeni-kitap

Gümbür Gümbür Gelen Ahmet Ümit Kitabının Ayak Sesleri

düşünn

Düşün