Bir Zamanlar Çukurova
içinde

Bir Zamanlar Çukurova Rakiplerini Ezdi Geçti!

Bir Zamanlar Çukurova Rakiplerini Ezdi Geçti!

20 Eylül Perşembe akşamı atv‘de yayınlanan, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2. bölümü seyircisiyle buluştu. Timur Savcı – Burak Sağyaşar’ın yapımcılığında ve Murat Saraçoğlu’nun yönetiminde ekranlarımıza gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal AltınbilekUğur Güneş yer alıyor. İzleyici şok eden, duygu dolu ve etkileyici sekansların yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi, reyting sıralamasında hem AB hem de Total gurubunda 1. sırada yer aldı.

Rakiplerinde Soğuk Duş Etkisi Yarattı!

Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi geçen sezonun iddialı yapımlarını geride bırakmayı başardı. Atv kanalı, Sen Anlat Karadeniz dizisinden sonra reyting listelerinde zirveyi ele geçiren başarılı bir yapıma daha imza atmış oldu. Star TV’de yayınlanan AvluFox TV’de yayınlanan Bizim Hikaye ve Show TV’de yayınlanan Meleklerin Aşkı dizilerinde soğuk duş etkisi yarattı.

Yılmaz – Züleyha Aşkı İzleyiciyi Ekrana Kilitledi!

Uğur Güneş‘in hayat verdiği Yılmaz Akkaya karakteri ile Hilal Altınbilek‘in hayat verdiği Züleyha karakterinin birbirlerine duydukları aşk izleyicileri ekrana kilitledi. Hünkar Yaman karakterine hayat veren usta oyuncu Vahide Perçin‘nin de rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi, henüz ikinci bölümünün yayınlanmasına rağmen, hatrı sayılır bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı. Bu başarı doğal olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisini, sosyal medya top trend listesinde de 1. sıraya yerleştirdi. Dizinin yapım ekibi ve oyuncularına başarılarının devamını diliyoruz.

İyi Seyirler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gafil

Gafil

olmalı mı olmamalı mı

Olmalı Mı, Olmamalı Mı?