Bir Zamanlar Çukurova Rakiplerini Ezdi Geçti!

Bir Zamanlar Çukurova Bir Geldi Pir Geldi!


Bir Zamanlar Çukurova
Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova Rakiplerini Ezdi Geçti!

20 Eylül Perşembe akşamı atv‘de yayınlanan, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2. bölümü seyircisiyle buluştu. Timur Savcı – Burak Sağyaşar’ın yapımcılığında ve Murat Saraçoğlu’nun yönetiminde ekranlarımıza gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal AltınbilekUğur Güneş yer alıyor. İzleyici şok eden, duygu dolu ve etkileyici sekansların yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi, reyting sıralamasında hem AB hem de Total gurubunda 1. sırada yer aldı.

Rakiplerinde Soğuk Duş Etkisi Yarattı!

Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi geçen sezonun iddialı yapımlarını geride bırakmayı başardı. Atv kanalı, Sen Anlat Karadeniz dizisinden sonra reyting listelerinde zirveyi ele geçiren başarılı bir yapıma daha imza atmış oldu. Star TV’de yayınlanan AvluFox TV’de yayınlanan Bizim Hikaye ve Show TV’de yayınlanan Meleklerin Aşkı dizilerinde soğuk duş etkisi yarattı.

Yılmaz – Züleyha Aşkı İzleyiciyi Ekrana Kilitledi!

Uğur Güneş‘in hayat verdiği Yılmaz Akkaya karakteri ile Hilal Altınbilek‘in hayat verdiği Züleyha karakterinin birbirlerine duydukları aşk izleyicileri ekrana kilitledi. Hünkar Yaman karakterine hayat veren usta oyuncu Vahide Perçin‘nin de rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi, henüz ikinci bölümünün yayınlanmasına rağmen, hatrı sayılır bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı. Bu başarı doğal olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisini, sosyal medya top trend listesinde de 1. sıraya yerleştirdi. Dizinin yapım ekibi ve oyuncularına başarılarının devamını diliyoruz. İyi Seyirler!

https://youtu.be/ORfI9s0WuxM


Orjinal Yazar

SizveBiz Blog Editörü | İronist | Sinema | Tv | Dizi | Eleştirmen

Ciddi Şakacı | Empati Uzmanı | İnsancıl Bir Hayvansever

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri