Siz Ve Biz BLOG

Benden Uzak Olsun Diyeceğiniz 16 Kadın Tipi

4 dakikada okuyabilirsiniz


46
16 Paylaşım, 46 Beğeni
happy and sad

Yaz yaz bitmez kadınlar. Malzemesi bol canlılar. Bu içerikte de hayatınızın olmazsa olmazı kadınların en gıcık, en çekilmez tiplerini derliyoruz. Çevrenizde mutlaka birinden biri vardır diye düşündüğümüz 16 itici kadın tipi…

1. Ağzını yayarak konuşanlar

Benden Uzak Olsun Diyeceğiniz 16 Kadın Tipi

Aaaoosskkıımm bu gecceee dışarı çıksak mı birazzz yaaa…nooolluurrr.” gibi kelimeleri anlamsızca uzatan kızlar, erkeklerce sevilmemeniz şöyle dursun hemcinslerinizce de oldukça itici durduğunuzu söyleyelim istedik.

2. Yabancı erkekleri daha üstün görenler

BISCOLATAAYSEA IMGL

Kıvanç mı Kenan mı, yok ya İtalyan erkekleri gibisi var mı! Senin Jamie Dornan gibi bir doğa üstü varlıktan haberin yok galiba?” cümlesiyle işte karşımızda yabancı erkek delisi, Türkleri çekici bulmayan; ama karşısına Kıvanç çıksa mum gibi eriyen hanım kızlarımız.

3. Aşırı feministik duygular besleyenler

n FEMINIST BLACK

Erkeklerin köküne kibrit suyu dökeceksin, hepsi aynı. Öküz, yontulması gereken odun gibi ithamları olur olmadık her yerde zikreden kadınlar da erkeklerin uzak durmasını istediği kadın tipleri arasında 3. sırada yerini almıştır.

4. Bebek taklidi yapanlar

c

Dudaklar 3 cm kadar öne doğru çıkarılır, bir bebeğin asla çıkarmayacağı ses tonuyla konuşmaya başlanır. Özellikle de birşeyler isteneceği zaman başvurulan bu yola hiç girmeseniz, daha kolay yaptıracağınızı bilin hanımlar.

5. Erkek Fatma gibi davrananlar

Screen shot at PM

Bir erkekte “Ayol napıyosun?” cümlesi ne kadar itici duruyorsa “Hacı naber yaaa?” cümlesi de kadın ağzında bir o kadar eğreti duracaktır. Küfür eden kız çekicidir diyeni de eşeklerin kovalamasını temenni ederiz.

6. Kız arkadaşlarını çekiştirenler

fft mf

Gıybet çekemiyorlar bizi kıskanıyorlar bizi… Kadının ruhuna üflenen kıskançlık ve gıybet tohumları zamanla filizlenmiş en yakın arkadaşlarının, eşin, dostun arkasından konuşturacak duruma getirmiştir kadınları. Peki sevilir mi bunlar tabi kiii hayyıırr!

7. Sürekli böbürlenenler

adccaeebdebb

Hiç kimsenin mükemmel olmadığı şu dünyada çayı şekersiz içiyorsan, ekmeği hayatından çıkarmışsan her gün 2 saat spor yapıyorsan bize ne. Sen bir kere çayı hakkıyla içmiyorsun diye söylenirler insana. Ufacık şeylerle böbürlenmek sizi in değil out yapar.

8. Prenses gibi davranılmasını isteyenler

hadise e

Prensesler gibiydim ben baba evinde diyen Hadise’nin bile ne halde olduğunu gördükten sonra gerçek hayata dön, temizlikçi topuzunu koy kafana ve süpürgeni eline al deriz. Bu devirde kimse sultan değil, hükümdar değil; bu kadar güvenme hiç kendine kimse şah değil padişah değil beybisi.

9. Ayrıcalık bekleyenler

ayrıcalık

 

Her yerde eşitlikten bahsettikten sonra sıra beklerken hamile, engelli ya da yaşlı değilseniz ayrıcalık beklemek de oldukça antipatik davranıştır. Bilin istedik.

10. Ağlamayı silah olarak kullananlar

istock small

Bir erkeğin en nefret ettiği kadınlar arasında yer alır. Gözyaşına dayanamayan bir erkek karşısında en ufacık anlaşmazlıkta ağlamaya başlayan kadın, timsahın silüetidir, kaçın ordan.

11. Mağazada saatlerce kalanlar

mağaza

Deneyip deneyip çıkaranlar, ay bulamıyorum, ay şu mu olsa, ay bu mu olsa diye saatlerce mağazadan çıkmayan hanımlar, bir gün o mağazanın kabininde terkedilirseniz, diğer mağazaları gezerek depresyona girmeyi önlemiş olursunuz. Bizden söylemesi.

12. Her ortamda tüm erkeklerce kesildiğini zannedenler

Kadın

Durup durup şu bana mı bakıyor, köşedekiyle üçtür göz göze geliyoruz gibi paranoyalarıyla hem erkek hem de kız arkadaşlarını çileden çıkaran hanımlar, siz de uzak durulması gerekenler arasında yerinizi almış durumdasınız.

13. Dikkat çekici şekilde gülenler

Benden Uzak Olsun Diyeceğiniz 16 Kadın Tipi

Eğer Saba Tümer değilseniz siz siz olun abartılı kahkahalardan uzak durun.

14. Aşırı dekolte giyinenler

dekolte e

Göğüs, bacak, sırt ve yeni akımla gelen kasık dekoltesini aynı anda vermek sizi sexy ve şık yapmayacaktır. Sizi oldukça itici ve hatta teşhirci yaparak uzak durulması gerekenler listesine alacaktır.

15. Arkadaş ortamında eşini/sevgilisini yerenler

liskiler neden kisa suruyor

İlişki dediğin iki kişi arasında yaşanır. İyisiyle kötüsüyle yaşadığı ilişkinin erkek tarafını olur olmadık her ortamda yeren bir kadın kadar sinir bozucu ve itici biri yoktur. Gece koynuna gireceğiniz adamları aile ya da arkadaş ortamında bozunca size madalya vermiyorlar.

16. Eski defterleri sık sık açanlar

kiskanc sevgili avantajlari

Hiç kimse ilk aşkını unutmaz. İlk değilseniz bile son olmuşsanız bunun da kıymetin bilmek gerekir. Tek Ayşe ya da Demet adında olan onun eskisi değil. Zikredilmesi yasak kelimeler arasına koyunca bir de bunun üstüne her o isim geçtiğinde gerginlik yaratınca sevdiğinizi bir adım daha ötenize atıyorsunuz, farkında mısınız?


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

46
16 Paylaşım, 46 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Güldüm Güldüm
1
Güldüm
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Smyrna

Efsane

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın