11 Maddede Türk Erkeği!


11 maddede erkekler
ERKEKLERİN AŞAĞI YUKARI HERKES TARAFINDAN BİLİNEN ÖZELLİKLERİNDEN 11 TANESİNİ SİZLER İÇİN DERLEDİK!


1-  Birinci maddemiz kaçınılmaz bir gerçek olarak, kızlar! Elbette maddemiz kızlar değil, onlara olan bağımlılıkları. Bu bildiğiniz ya da bilmediğiniz gibi bir bağımlılık türü değildir. Çünkü en kötü bağımlılıklar bile tedavi süreçleri ve zamanla atlatılabilmektedir. Ancak erkekler için bu bağımlılıktan kurtulmanın tek yolu, ölmektir!

girl with gloves e


2-  Bakımlı kızlara bakmak hobileri, bakımlı olmak ise fobileri arasında yer alır. Kız kesme deyiminin icadı da tam bu zamanlara denk gelmiştir. Haftada bir banyo yapıyorlar ve tıraş oluyorlarsa daha ne istiyorsunuzdur. Kirli sakal modası nereden çıktı sanıyorsunuz?

takma tırnak e


3- Evin muhtelif yerlerinde çorap bulursanız, fazla uzaklaşmış olamaz bir adet erkek de bulursunuz. Eve giriş yapılır yapılmaz ilk icraat, çorabın bütün ergonomi kurallarının ihlal edilmesi pahasına çıkarılması ve o anki lokasyona gelişi güzel fırlatılmasıdır. Malum ”Çorabım nerede?” sorusunun cevabı ”Nerede çıkardıysan, oradadır” özlü deyişimiz de buradan gelmektedir.

corap e


4- Köklerimizden gelen en önemli özelliğimiz ”Erkek adam delikanlıdır, ağırdır” sözleri ile yetişmiş olmamızdır. Bu sözün yıkılışı, o delikanlının başka bir delikanlı ile şakalaşma anını görmenizle gerçekleşir. Ağır abidir ancak şaka babında erkek arkadaşının ellenmedik yerini bırakmaz.

saka lan saka e


5- Kaynağı henüz keşfedilmemiş olan yüksek egoya sahiptirler. Evet, öyle ki italyan erkeği yakışıklılığında olduklarını zannedersiniz. Kazara göz göze gelinen her kız onları kesmiş, çıkma teklif etmek için uygun bir an kolluyordur.

e fdbc dd fabb e


6- Buldukları her fırsatta günümüzde kezban olarak adlandırılan kızlardan yaka silkerler. Ancak bir şekilde flört etmeye başladıkları kız arkadaşlarının hal, hareket, giyim tarzlarını kısıtlamaya çalışarak onları kendi tabirleri ile kezbanlaştırmaya çalışırlar.

madde


7- Birinci maddedeki özellikleri olan kız arkadaşa sahip oldukları ilk aylar içinde gösterdikleri ilgi alaka, Hüseyin Bolt kıvamında seri ve hızlıdır. Ancak nefesleri kısa sürede kesilir ve kağnı arabası kıvamında ilerlemeye devam ederler.

Usain Bolt smiling Berlin horz e


8- Kadınların ilişkinin başlangıçta sevgilisi olmasını isterler. Yani; güzel görünecek, sosyal ortamlarda gezilecek, ilgi ve alaka gösterecektir.

Sonra ise çocuğu olacaktır. Kelime manası olarak algılamayın. Yani; sözünü dinleyecek, o ne derse (Şunu giyime, onunla konuşma, kilo ver gibi) onu yapacaktır.

En sonunda da annesi gibi olmasını isterler. Ona anne ilgisi, şefkati gösterecek ve anne yemekleri tatdıracaktır.

canim annem kek buketi gr e


9- Bin bir zahmete girişerek elde ettikleri kız arkadaşlarına göstermeleri gereken ilgi, alaka maalesef arabaları tarafından rezerve edilmiştir. Kız arkadaşlarının sevgileri ile ilgilenmek yerine, arabaları ile ilgilenmeyi tercih ederler.

hd araba resimleri e


10- Kadın bakımlı ve fit olacaktır. Yediklerine içtiklerine dikkat edecek, spor yapacaktır ki kilo almasındır. Kendilerini zengin gösteren göbeğe onların sahip olmaları yasaktır. Ancak topuzun ucu kendilerine döndüğünde karşımıza çıkan manzara çok farklıdır. Spor ile tek bağlantıları, akşamları giydikleri eşofman altıdır.

ffdcaceefaabab e


11- Şimdi de geldik son maddemize. Yazımızın genel gerçekliğinden şüphe edilmemesi için yazmazsak olmaz maddemiz, kırmızı nokta düşkünlükleridir. +18 içerikler ile tek bağlantıları ise, bilgisayarlarına bulaşan virüs neticesinde oluşan arşivleridir.

japon gunesi Nippon sun e


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Güldüm Güldüm
1
Güldüm
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Orjinal Yazar

SizveBiz Blog Editörü | İronist | Sinema | Tv | Dizi | Eleştirmen

Ciddi Şakacı | Empati Uzmanı | İnsancıl Bir Hayvansever

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri